Зеленський анонсував важливі міжнародні заходи у другій половині вересня

Зеленський анонсував важливі міжнародні заходи у другій половині вересня

Зеленський анонсував важливі міжнародні заходи у другій половині вересня
. Президент Володимир Зеленський. Кадр з відео

Українська влада готується до важливих міжнародних заходів, які заплановані на другу половину вересня.

Про це у вечірньому зверненні сказав президент Володимир Зеленський.

"Готуємось до важливих міжнародних заходів, які заплановані на другу половину вересня. Сьогодні провів кілька тривалих нарад щодо цього. Робимо все, щоб для України були вагомі результати – і в нових оборонних пакетах від партнерів, і в рішеннях міжнародних інституцій", — сказав він.

За словами президента, влада працює і для посилення інституцій України, "для спроможності остаточно знищити олігархічно-корупційні впливи, якими Росія так довго користувалася, щоб послаблювати Україну, щоб постійно "під’їдати" суверенітет нашої держави".

Зеленський також провів нараду з представниками правоохоронних і антикорупційних органів, Верховної Ради України, уряду, Офісу.

"Готуємо концептуальні кроки, які дадуть Україні, усьому нашому суспільству більше справедливості, а демократії в нашій державі – гарантовану стійкість", — сказав він.

Президент сьогодні зустрівся і з прокурором Міжнародного кримінального суду Карімом Ханом, з яким говорив про наближення справедливості для України і для всіх людей, які постраждали від російських воєнних злочинів.

"Відповідальність має бути чіткою, конкретною, цілком справедливою – саме такою, як виданий МКС ордер на арешт Путіна. Те, чого російський диктатор реально злякався. І тепер він старається не виїжджати за межі Росії, бо сила права – вона є, і вагома. І світ має всі можливості, щоб право таки подолало агресію бандитської сили", — сказав він.

На початок