Експрезиденту федерації футболу Іспанії видали обмежувальний припис у справі поцілунку гравчині Ермосо: що це означає

Експрезиденту федерації футболу Іспанії видали обмежувальний припис у справі поцілунку гравчині Ермосо: що це означає

Експрезиденту федерації футболу Іспанії видали обмежувальний припис у справі поцілунку гравчині Ермосо: що це означає
Луїс Рубіалес. Фото: AP Photos

Чиновнику заборонили наближатися до футболістки.

Суд заборонив колишньому президентові Королівської федерації футболу Іспанії (RFEF) Луїсу Рубіалесу наближатися до футболістки Дженніфер Ермосо ближче ніж на 200 метрів. Це обмеження діятиме під час розслідування справи про сексуальне насильство з боку Рубіалеса, пише Marca.

Скандальний епізод відбувся 20 серпня після перемоги іспанок над Англією (1:0) у фіналі чемпіонату світу. На церемонії нагородження Рубіалес, обхопивши руками голову Ермосо, поцілував нападницю в губи.

Відтоді президента RFEF було відсторонено рішенням ФІФА, після чого він подав у відставку. Іспанська прокуратура представила скаргу на Рубіалеса перед Національним судом Іспанії в Мадриді. Проти функціонера відкрили розслідування, яке встановить, чи потрібен повноцінний процес з висуванням кримінальних звинувачень.

Як пройшло судове засідання

  • Рубіалеса допитали в Національному суді Іспанії, засідання тривало 45 хвилин. Чиновник наполягав, що поцілунок між ним та Ермосо стався за взаємною згодою, повідомляє El Pais.
  • Прокуратура та адвокати Ермосо стверджували протилежне і попросили суд заборонити Рубіалесу наближатися до футболістки ближче ніж на 500 метрів, а також зобов'язати його з'являтися до суду кожні два тижні. Останнє прохання суддя відхилив.
  • Суддя заборонив Рубіалесу наближатись до Ермосо ближче ніж на 200 метрів, а також спілкуватись з нею під час судового розслідування.

Згідно з минулорічним законом про сексуальну згоду, зазначає ESPN, Рубіалесу може загрожувати штраф або ув'язнення терміном від одного до чотирьох років - у цьому випадку його визнають винним у скоєнні сексуального насильства.

Що відомо

  • Після ЧС-2023 посаду головного тренера жіночої збірної Іспанії з футболу звільнив Хорхе Вільда, замість нього її очолила Монтсеррат Томе.
  • Попри відставку Рубіалеса, іспанські футболістки відмовляються виступати за збірну. Вони наполягають на подальших змінах в керівництві RFEF.
  • Рубіалес також покинув посаду віце-президента виконкому УЄФА. Виконуючим обов’язки президента RFEF залишається Педро Роча.
На початок