Спортсменки з Житомирщини здобули бронзові медалі на чемпіонаті світу з пляжної боротьби

. Спортсменки з Житомирщини здобули бронзові медалі на чемпіонаті світу з пляжної боротьби. Фото: Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА

На чемпіонаті світу з пляжної боротьби та третьому етапі світової серії спортсменки з Житомирщини здобули три бронзові медалі.

Про це повідомляє на своїй сторінці у мережі Facebook Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

У повідомленні йдеться, що змагання відбулися в румунському місті Констанца, де брали участь понад 300 спортсменів з 15 країн світу.

"Софія Марченко виграла бронзу у категорії до 60 кілограмів серед спортсменів до 20 років. Діана Котвицька також стала бронзовою призеркою у ваговій категорії 60 кілограмів серед спортсменів до 17 років. Дарʼя Медвецька здобула бронзу на третьому етапі світової серії в категорії до 60 кілограмів", — пише Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту.

За інформацією Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту, вихованок Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності тренує Богдан Гулаков.

Влітку 2022 року тренер Богдан Гулаков у коментарі Суспільному розповідав, що своїх вихованок до змагань готує за власною спеціально розробленою програмою.

"На етапах Світової серії з пляжної боротьби спортсмени накопичують залікові бали, за кількістю яких визначатимуться чемпіони. Етапи Світової серії прирівнюються до змагань Чемпіонату світу", — коментував тоді Богдан Гулаков.

Також раніше Суспільне повідомляло, що Дар’я Медвецька з Коростеня виборола золоту медаль на третьому етапі світової серії з пляжної боротьби, який проходив у Франції 29 та 30 червня.