Буданов — у списку аспірантів університету на Рівненщині. Що каже ректор

Буданов — у списку аспірантів університету на Рівненщині. Що каже ректор

Оновлено
Буданов вступає до університету
Колаж з фото: Суспільне, УНІАН

Керівник Головного управління розвідки України Кирило Буданов у переліку вступників до аспірантури університету "Острозька академія" на Рівненщині.

Про це Суспільне дізналося з рейтингових списків вступників в аспірантуруПідготовка здобувачів третього освітньо-наукового рівня до самостійної наукової, аналітичної та викладацької діяльності. НаУОА 2023-2024, в університеті цю інформацію підтвердили.

За даними рейтингової таблиці, Кирило Буданов перший у списку на спеціальність "Політологія". Формою навчання вказана вечірня.

"У зв'язку з тим, що академію закінчив Головнокомандувач (Валерій Залужний — ред.), дев'ять бойових генералів і командувач 30-ї армії, академія стала популярною. Тут є досить потужний молодий викладацький науковий склад і абсолютно нічого дивного, що до академії вступають в магістратуру чи аспірантуру найвідоміші особистості в Україні", — розповів Суспільному ректор Острозької академії, Герой України Ігор Пасічник.

Буданов — у списку аспірантів університету на Рівненщині. Що каже ректор
Скрин з таблиці рейтингу НаУОА

Він зауважив, що це ще не зарахування в аспірантуру, а поки рейтинг тих, хто допущений до аспірантури. Наказу про зарахування ще немає.

"Острозька академія зараз входить у трійку найкращих університетів не тільки в Україні. Якщо УКУУкраїнський Католицький Університет приватний університет, то залишилися Києво-Могилянська академія та Острозька академія. Цілком закономірно, що до нас ідуть вступати. Тим більше, що ми маємо таку спеціальність як "Національна безпека" та "Політологія", які якраз пов'язані із питаннями, що стосується військової справи", — додав Ігор Пасічник.

У 2007 році Кирило Буданов закінчив Одеський інститут Сухопутних військ.

ДОПОВНЕНО 15 вересня

Буданова зарахували до аспірантури Острозької академії. Відповідний наказ, датований 14 вересня, розміщений на офіційному сайті національного університету.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок