На Хмельниччині попрощаються із солдатом з Київщини Максимом Зайченком

На Хмельниччині попрощаються із солдатом з Київщини Максимом Зайченком

На Хмельниччині попрощаються із солдатом з Київщини Максимом Зайченком
Фото: Новоушицька територіальна громада

У Новоушицькій громаді, що на Хмельниччині попрощаються із військовослужбовцем Максимом Зайченком. У вересні під час виконання бойового завдання на фронті боєць отримав поранення на Луганщині й за кілька днів він помер у Дніпровській лікарні.

Про смерть земляка повідомили на Facebook-сторінці Новоушицької громади.

"11 вересня 2023 року в лікарні міста Дніпро від отриманих поранень зупинилося серце старшого солдата Зайченка Максима Миколайовича", ― йдеться у дописі.

Військовослужбовець був поранений 7 вересня 2023 під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області. У березні воїн вступив до лав ЗСУ й ніс службу у Національній гвардії України в полку "Азов".

Максим Зайченко народився 7 травня 2001 у селі Максимовичі Київської області. Хлопець навчався у Синяківському ліцеї, а згодом вступив до Державного податкового університету міста Ірпінь. Там він працював в одному з відділень банку.

Із бійцем прощатимуться завтра, 14 вересня, на Новоушиччині, в селі Струга, куди під час повномасштабного вторгнення переїхали мати та сестра воїна.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок