Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
"Додали у менталітеті". Форвард Італії Распадорі розповів про секрет перемоги над Україною у відборі Євро

Ексклюзивно
. Джакомо Распадорі. Фото: AP Photos

Ексклюзивний коментар футболіста для Суспільне Спорт.

Збірна України провела п'ятий матч у відборі до чемпіонату Європи 2024 року. Підопічні Сергія Реброва у Мілані поступилися Італії з рахунком 1:2.

Україна та Італія вперше зустрічались у поточному відборі. Вересневі матчі обидві команди завершили з одним очком: Україна не втримала перевагу над Англією (1:1), Італія — над Північною Македонією (1:1).

У очному поєдинку вирішальним став дубль півзахисника "Інтера" Давіде Фраттезі у першому таймі. В кінці тайму Андрій Ярмоленко скоротив відставання у рахунку, однак відігратись "синьо-жовті" не зуміли.

Зі стартових хвилин проти України зіграв нападник "Наполі" Джакомо Распадорі. Він замінив на позиції центрфорварда Чіро Іммобіле, який забив єдиний гол італійців у матчі з північномакедонцями.

Після матчу Распадорі дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт, в якому розповів про зміни в збірній після призначення головним тренером Лучано Спаллетті.

• Як пройшла підготовка до України:
"Спаллетті сказав багато речей перед матчем. Ми дуже багато чого приготували, чого не можемо сказати. Але ми дуже гарно підготувалися до цього матчу, щоб його виграти".
  • Що Спаллетті змінив у грі Італії:

"Вони [тренерський штаб Спаллетті] дуже багато чого змінили в обороні. Ми додали у менталітеті, чого нам не вистачало".

• Чому зіграв в центрі, а не на фланзі:

"Мені більше подобається грати у центрі поля, я там комфортніше почуваюся".

Збірна України у відборі Євро-2024: що відомо

• Україна здобула сім очок у п'яти матчах та посідає третє місце у групі. Одразу в трьох команд групи С — Італії, України й Північної Македонії — сформувався паритет за очками.
  • Наступний відбірковий матч Україна проведе 14 жовтня проти Північної Македонії. Місце його проведення наразі не оголошували.
  • Першими у групі С йдуть англійці (13 балів у п’яти матчах).