Розвідник та каратист. У Харкові попрощалися з загиблим захисником із Валок

Розвідник та каратист. У Харкові попрощалися з загиблим захисником із Валок

Розвідник та каратист. У Харкові попрощалися з загиблим захисником із Валок
Сергій Березняк. Фото: Валківська міська рада

На Алеї Слави у Харкові 11 вересня попрощалися із 33-річним захисником України Сергієм Березняком з Валок. Чоловік загинув 10 серпня під час виконання бойового завдання.

Про це повідомили у Валківській міськраді.

"Сергій Березняк народився та виріс у Валках, закінчив ліцей імені Олександра Масельського. Потім навчався у Харківській державній академії фізичної культури. З дитинства Сергій захоплювався карате. Займався цим видом боротьби з 10-ти років. У нього був хист до цього виду спорту, тому йому легко вдавалось досягати у ньому вершин майстерності", — сказано у повідомленні.

У міськраді розповіли, що у 2015 році Сергій Березняк став призером чемпіонату та переможцем Кубку України з карате.

"Попри активну спортивну діяльність він встигав займатися тренерською роботою. У середині 2010-х років у Валках відкрив спортивний клуб з карате Hammer Karate Team, вихованці якого неодноразово ставали призерами вітчизняних першостей у різних вікових групах", — повідомили у громаді.

Перед початком повномасштабного вторгнення чоловік працював у Харкові менеджером у відділі продажів компанії, що займалася виготовленням виробів із каменю.

"У березні 2023 року добровольцем пішов до РТЦК у місті Валки, воював розвідником у підрозділі "Кракен". Був справжнім патріотом, світлою, щирою, доброю, цілеспрямованою людиною та люблячим сином, чоловіком і татом", — розповіли односельці.

У захисника залишилися двоє дітей та вагітна дружина.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок