Італія – Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу

Італія – Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу

Італія – Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу
Збірна України з футболу. Фото: AP Photos

Усі матчі України у відборі на чемпіонат Європи-2024 будуть показані в ефірі Суспільного мовлення.

Національна збірна України з футболу продовжує участь у відборі на чемпіонат Європи-2024 з футболу серед чоловіків. Команда України вже провела половину ігор у групі з Англією, Італією, Північною Македонією та Мальтою.

Усього у відборі Україна має провести вісім матчів. Наступний українці проведуть проти команди Італії на стадіоні "Сан-Сіро" у Мілані. Початок - о 21:45 за київським часом.

Усі матчі збірної України з футболу у відборі на Євро-2024 транслюватимуть місцеві телеканали Суспільного та медіасервіс MEGOGO.

Де дивитися матч Італія – Україна на Суспільному?

Пряма трансляція Італія – Україна буде показана на місцевих телеканалах Суспільного. Наприклад, Суспільне Київ чи Суспільне Харків. Дивитися матч, відбору Євро-2024 з футболу можна лише на каналах у цифровому ефірі T2, IPTV і кабельних мережах.

На сайті Суспільне Спорт трансляція матчів збірної України з футболу у кваліфікації на Євро-2024 здійснюватися не буде. Також, згідно договору, місцеві телеканали Суспільного мовленння на OTT-платформах не транслюватимуть футбол Італія - Україна. Дивитися онлайн матч України – на медіасервісі MEGOGO.

На сайті Суспільне Спорт також буде доступною текстова онлайн-трансляція, матч Італія – Україна. Також у перерві і після завершення поєдинку відбудеться студія до футболу, де будуть обговорені головні моменти гри.

Чи можна слухати матч Італія – Україна?

Пряма трансляція матчів України у відборі на Євро-2024 буде доступною на Радіо Промінь. Тут також можна буде слухати матч Італія - Україна наживо.

На початок