Олег Верняєв: "Де б я не був, завжди тягне до України"

Олег Верняєв: "Де б я не був, завжди тягне до України"

Ексклюзивно
Олег Верняєв: "Де б я не був, завжди тягне до України" Instagram @verniaev13

Олімпійський чемпіон та срібний призер Ріо-2016 Олег Верняєв став героєм програми Ранок на Суспільному. Серед численних перемог одна для гімнаста є особливою, а найулюбленішою країною лишається Україна.

Чому вибрав саме спортивну гімнастику?

Не обрав, мене відправили. Батьки вибрали за мене, якось так. Коли ми були в дитячому садку, ми з другом дитинства були дуже рухливі і заважали вихователям, тож вони нам запропонували піти в палац спорту "Шахтар", можливо, вам гімнастика сподобається. Нас відвели – так і почалося. Кар'єра почалася майже в 6 років, тобто майже 21 рік уже.

Яка перемога для тебе найвагоміша?

Якщо судити за емоціями, то чемпіонат світу. Коли я виграв золото Євро в 2014 році, я це сприйняв просто, був готовий. А коли в тому ж році виграв "світ" – це було більш емоційно, більше ейфорії.

Скільки часу на день приділяєш тренуванням?

6 годин в залі й 45 хвилин зарядка. А саме в залі – 6 годин.

Що полюбляєш їсти?

Смажену картоплю можу їсти кілограмами, особливо з м'ясом чи ковбасою. А взагалі люблю бургери, фастфуд, шаурму. У мене не спеціалізоване харчування – їм усе, що захочу.

Яка твоя улюблена країна?

Де я б не був за кордоном, завжди тягне додому. Я не поїхав з України, не змінив громадянства. Тому улюблена – моя країна.

УНІАН
Де я б не був за кордоном, завжди тягне додому. Я не поїхав з України, не змінив громадянства. Тому улюблена – моя країна.

Дай пораду тим, хто лише починає свій шлях у спорті.

Це дуже цікаво, спортивне життя – дуже велике загартування, знаймоства і подорожі. Головне – ставити цілі та йти до них. Проблем у спорті буде багато, як і в житті, до цього треба бути готовим.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start