Україна здобула два "золота" на останньому етапі Прем'єр-ліги з карате

. Анжеліка Терлюга. Фото: федерація карате України

Загалом на турнірі українці вибороли п'ять нагород.

В ірландському Дубліні завершився турнір з карате рівня Прем'єр-ліги. У межах змагань виступили й українські каратисти.

У нинішньому сезоні відбулись чотири етапи Прем'єр-ліги. Етап у Дубліні став останнім для бійців у сезоні-2023. До заявки збірної України на ці змагання увійшов 21 каратист.

Учасницею турніру стала й лідерка збірної України Анжеліка Терлюга – володарка нагороди Grand Winner попереднього сезону. У цьогорічній Прем'єр-лізі українська каратистка достроково гарантувала собі перемогу номінації Grand Winner.

Впродовж змагань у Дубліні, які відбулися 8-10 вересня, українські каратисти вийшли у два "золоті" фінали та здобули у них дві перемоги: Терлюга перемогла з рахунком 5:0 японку Шіорі Накамуру, а Різван Талібов здолав 4:3 чилійця Родріго Рохаса, поступаючись з рахунком 0:3.

Окрім цього, українські каратисти виграли три "бронзових" фінали: треті місця посіли Катерина Крива, Анастасія Степашко та Андрій Заплітний, який здолав переможця попереднього етапу в японській Фукуоці італійця Лоренцо П'єтромаркі (4:1).

Усі медалі України у Дубліні

• "золото": Анжеліка Терлюга (до 55 кг), Різван Талібов (понад 84 кг)
  • "бронза": Катерина Крива (до 50 кг), Анастасія Степашко (понад 68 кг), Андрій Заплітний (до 75 кг)

Що означають ці результати

• Анжеліка Терлюга у нинішньому сезоні виграла три етапи Прем'єр-ліги. До цього українка здобула "золото" у Рабаті та Фукуоці.
  • Різван Талібов виграв другий поспіль етап Прем'єр-ліги після того, як став першим у Фукуоці. Завдяки цим результатам каратист здобув нагороду Grand Winner у сезоні 2023.
  • Катерина Крива, Анастасія Степашко та Андрій Заплітний здобули перші нагороду у сезоні на рівні Прем'єр-ліги.