Російська армія намагається змінити тактику війни — ISW

Російська армія намагається змінити тактику війни — ISW

Українські військові стріляють із гармати біля Бахмута, 15 травня 2023 р., фото: AP
Українські військові стріляють із гармати біля Бахмута, 15 травня 2023 р., фото: AP

Російські збройні сили внесли значні зміни в командування та управління армією на війні в Україні, щоб захистити свою інфраструктуру та покращити обмін інформацією.

Про це повідомили аналітики американського інституту вивчення війни ISW у щоденному звіті.

За інформацією, російські війська вивели штаби за межі зони дії більшості українських ударних систем і розмістили передові командні пункти глибше під землею та позаду добре оборонених позицій.

Можливо, російські війська покращили зв’язок між командними пунктами та частинами на фронті, проклавши польові кабелі та використовуючи безпечніший радіозв’язок. Водночас сигнали на батальйонному рівні у російській армії все ще часто незашифровані, російський персонал нерідко передає конфіденційну інформацію через незахищені канали.

Українські війська продовжили просування на південь від Бахмута та на південь від Роботиного на Запоріжжі, але 8 вересня не досягли підтверджених успіхів.

Російські війська вели наступальні операції вздовж лінії "Куп’янськ-Сватове", поблизу Бахмута та вздовж лінії "Авдіївка-Донецьк", але 8 вересня не зробили жодного підтвердженого просування.

New York Times з посиланням на західні, африканські та російські джерела повідомила, що російські розвідувальні структури змагаються за контроль над активами та операціями групи Вагнера в Африці.

Російські окупанти продовжують проводити незаконні регіональні вибори в окупованій Україні. Зокрема у Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей вони оголосили про початок особистого голосування на окупованих територіях 8 вересня.

На початок