"Багіра" з сотки: луцька тренерка з танців пішла у військо вслід за чоловіком

"Багіра" з сотки: луцька тренерка з танців пішла у військо вслід за чоловіком

Бойова медикиня і танцівниця з Луцька Анна Рекрутюк
Бойова медикиня Анна з кицькою, яку прихистила на одній з бойових позицій на сході. Фото: 100 Бригада Тероборони Волині

Лучанка Анна служить у 53-му батальйоні 100-ї бригади тероборони Волині на посаді старшого бойового медика. До повномасштабної війни жінка була тренером з танців.

Як розповіли на сторінці бригади, у військо лучанка пішла вслід за чоловіком Володимиром, який працював тату-майстром. До територіального центру комплектування подружжя пішли разом у перший день повномасштабної війни.

Побратими, — каже жінка, — називають її "Багіра". Такий позивний лучанка отримала ще за часів Революції Гідності.

З березня і до середини червня разом із бригадою бойова медикиня виконувала завдання під Бахмутом на Донеччині.

"Після всього побаченого на війну дивишся реалістичніше. Усвідомлюєш ціну майбутньої перемоги. Розумієш, що за кожною відбитою атакою, а тим більше за кожним штурмом ворожих позицій, – наші втрати", — говорить жінка.

Зі слів бійчині, сумнівів у перемозі України вона не має. "Але для цього багатьом треба таки припиняти відсиджуватися на дивані перед телевізором – і ставати до реальної боротьби за свою державу", – додає Анна.

У перервах між виїздами бойова медикиня доглядає за кицькою, яку прихистила на одній з позицій. Тварину жінка назвала MARCH, на честь алгоритму дій та надання домедичної допомоги в бойових умовах.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок