У Сумах засвітили вогні головної ялинки міста

У Сумах засвітили вогні головної ялинки міста

У Сумах засвітили вогні головної ялинки міста

Як і кожного року в обласному центрі дерево починає сяяти у День Святого Миколая. Конкурси, розваги та концерт – тривали близько години. На сцені розважали гостей новорічні персонажі та співочі гурти.

Під новорічною ялинкою, напередодні початку нового року, мріють про таке:

“Економічного прогресу нашій країні та миру, а так процвітання кожній сім’ї, щоб люди були більш щасливі, більш добрі один до одного, щоб діти росли і були здорові”, - поділилась думками сумчанка Тетяна Моісеєнко.

“Єдине сподівання, щоб Новий рік був краще ніж цей і приніс набагато більше успіхів, ніж рік цей що минає”, - додав сумчанин Сергій Кормілець.

Працюватиме новорічна ялинка до 19 січня, свята Водохреща. Наступного ж разу сумчан запрошують до неї у Новорічну ніч. Там з опівночі і до третьої години запланована концертна програма.

Нагадаємо, придбали цю ялинку у Сумах два роки тому. Її закупило комунальне підприємство "Спецкомбінат". Сплатили за 18-тиметрове дерево, його вбрання та освітлення з двома будиночками поруч – понад півтора мільйони гривень. Привезла до Сум штучну ялинку компанія "Люм’єр Україна".

На початок