ЦВК визнала обраним нардепом в 210 окрузі Бориса Приходька

ЦВК визнала обраним нардепом в 210 окрузі Бориса Приходька

ЦВК визнала обраним нардепом в 210 окрузі Бориса Приходька

Центральна виборча комісія визнала обраним народним депутатом в 210 окрузі Бориса Приходька. Інформацію про це ЦВК розмістила на своєму офіційному сайті.

Цю інформацію Суспільному підтвердив адвокат Бориса Приходька Микола Торбєєв.

Це рішення Центрвиборчком прийняв на вечірньому засіданні після того, як вдень позбавила повноважень всіх членів 210-ї ОВК та взяла на себе всі повноваження зі встановлення підсумків голосування у цьому окрузі. Як вказано в інформації на сайті, для встановлення підсумків голосування ЦВК враховувала уточнені протоколи.

Нагадаємо, окружком мав подати протокол без врахування результатів голосування на дільниці в Козелецькому геріатричному пансіонаті – Чернігівський окружний суд визнав ці результати недійсними, 6-й апеляційний адміністративний суд Києва залишив це рішення без змін. Позов про визнання результатів недійсними подавав кандидат за 210 округом Борис Приходько. Між ним та іншим кандидатом, Сергієм Коровченком, було 98 голосів різниці на користь останнього – до цього, за результатами опрацювання протоколів, перемагав саме Коровченко.

На початок