СБУ блокувала канал підпільного продажу зброї на Херсонщині

СБУ блокувала канал підпільного продажу зброї на Херсонщині

Автомат Калашникова з набоями
Автомат Калашникова, який вилучили у організатора підпільного каналу збуту зброї на Херсонщині співробітники СБУ, 7 вересня 2023р. Фото: СБУ/Telegram

Служба безпеки України на Херсонщині затримала організатора підпільного каналу збуту зброї. Через нього російські автомати та вибухівка, які він збирав у місцях колишніх боїв, потрапляла до рук криміналітету.

Про це йдеться в Telegram СБУ.

Чоловіка затримали, коли він намагався незаконно продати автомат Калашникова з набоями та російський гранатомет типу "РШГ-2", повідомили в СБУ.

Також під час обшуку у приватному помешканні затриманого вилучили гранати РГД-5, гранатометні постріли та набої калібру 5,45, йдеться в повідомленні.

СБУ блокувала канал підпільного продажу зброї на Херсонщині
Гранати, які вилучили співробітники СБУ при обшуку у жителя Херсонщини, 7 вересня 2023 р. Фото: СБУ/Telegram

За незаконне поводження зі зброєю затриманому оголосили підозру. Наразі він перебуває під вартою.Йому загрожує до 7 років ув'язнення.

Усі вилучені засоби ураження передадуть на потреби Сил безпеки та оборони України, повідомила СБУ.

СБУ блокувала канал підпільного продажу зброї на Херсонщині
Набаї та гранати, які вилучили у жителя Херсонщини, свіпробітники СБУ, 7 вересня 2023 р. Фото: СБУ/Telegram

Також на Херсонщині СБУ затримала експосадовця оборонного департаменту Херсонської ОДА, який під час окупації працював на російських окупантів. Його звинувачують у колабораційній діяльності.

Раніше Служба безпеки України зібрала докази вини ще 30 колаборантів, які входять до складу окупаційних органів Росії у тимчасово захоплених районах півдня та сходу України.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок