Суд у справі про демонтаж ліцею №25: батьки кажуть, що готові забрати позов

Суд у справі про демонтаж ліцею №25: батьки кажуть, що готові забрати позов

Житомирський ліцей №25, розбомблений ударом армії РФ
Житомирський ліцей №25, розбомблений ударом армії РФ. Житомир, 20 червня 2023 року. Фото: Ірина Кирилович для Суспільне Житомир

Шостого вересня у Житомирському окружному адміністративному суді відбулося підготовче судове засідання у справі про демонтаж ліцею №25.

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Любов Шуляк каже, що зараз вирішують усі питання організаційного характеру.

"18 вересня ми вирішимо чи ми вже вирішили всі питання, і тоді всі разом призначимо до розгляду справу по суті", — говорить суддя.

Суддя Любов Шуляк
Любов Шуляк. Житомир, 6 вересня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільного Житомир

Житомирський окружний адміністративний суд
Житомир, 6 вересня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільного Житомир

Позов до суду на рішення міської ради щодо демонтажу та списання будівлі ліцею подали батьки учнів ліцею №25.

"Була стовідсоткова позиція міської ради і мера міста про те, що має бути демонтаж і списання, і ніякого іншого рішення не передбачалося. А тепер іде еволюція рішення. Тепер вже списання не буде", — каже Сурен Геворгян, діти якого вчаться у ліцеї №25.

Сурен Геворгян
Сурен Геворгян. Житомир, 6 вересня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільного Житомир

Син Олександра Хоменка теж вчиться у ліцеї №25. Чоловік каже, що батьки готові забрати свій позов до суду.

"Був підготовлений меморандум, що ми забираємо позов. Тільки у нас була вимога, щоб включити до робочої групи представників батьківського і педагогічного колективу. І що вам відповіли? Нічого. Меморандум вручили міському голові. Його можна обговорити, якщо когось щось не влаштовує. Там всі шляхи розписані: замовляємо експертизу, якщо потрібно вдруге проєкт і фінансування. Ніхто не хоче нічого блокувати. Головне, щоб діти пішли до школи", — говорить Олександр.

Олександр Хоменко
Олександр Хоменко. Житомир, 6 вересня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільного Житомир

Суспільне звернулося до міської ради за коментарем щодо того, чи готова міськрада включити до робочої групи представників батьківського комітету.

Суд у справі демонтажу ліцею №25: батьки кажуть, що готові забрати позов
Житомир, 6 вересня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільного Житомир

Раніше Суспільне повідомляло, що у Житомирі батьки учнів розбомбленого ліцею №25 подали до суду через незгоду з рішенням про демонтаж ліцею. 30 серпня під час позачергової сесії Житомирської міської ради міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що демонтажні роботи 25 ліцею Житомира будуть враховані при розробці проєктно-кошторисної документації реконструкції будівлі. Фінансування проєкту проходитиме через міністерство освіти Португалії.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок