Уряд запровадив єдину електронну систему обліку дітей дошкільного і шкільного віку

Уряд запровадив єдину електронну систему обліку дітей дошкільного і шкільного віку

Уряд запровадив єдину електронну систему обліку дітей дошкільного і шкільного віку
Суспільне: Черкаси

Кабінет міністрів запровадив єдину електронну систему обліку дітей дошкільного і шкільного віку.

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки.

“5 вересня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. No 684”. Метою акта є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, пов'язаної із обліком дітей дошкільного, шкільного віку та учнів із застосуванням засобів програмно-апаратного комплексу “Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту”, — йдеться у повідомленні.

Відтепер буде існувати єдина електронна система обліку дітей, вихованців та учнів для усіх закладів освіти в Україні. Раніше облік проводили окремо у кожній територіальній громаді. Як зазначили в Міносвіти, тоді не було узагальненого бачення ситуації в межах всієї країни.

Завдяки новій обліковій системі будуть автоматично зводитися статистичні звіти про кількість дітей дошкільного і шкільного віку, вихованців та учнів, зокрема дітей, не охоплених навчанням, пояснили у МОН.

“Перехід до електронної форми ведення шкільної документації, пов'язаної із обліком дошкільнят та учнівства, дозволить розвантажити педагогічний персонал та адміністрації закладів освіти, у результаті чого вони зможуть надавати більше уваги виконанню безпосередніх обов'язків, а дітям більш якісні освітні послуги”, — йдеться у повідомленні.

1 вересня заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків повідомив, що з 13 тисяч шкіл, які наразі функціонують в Україні, 7,5 тисяч з першого вересня цього року будуть працювати у "звичайному форматі й ще близько 3 800 — у змішаному".

На початок