На Буковині військовим можуть частково компенсувати витрати на купівлю житла: що для цього потрібно

На Буковині військовим можуть частково компенсувати витрати на купівлю житла: що для цього потрібно

На Буковині військовим можуть частково компенсувати витрати на купівлю житла: що для цього потрібно
Фото ілюстративне. Світлина ілюстративна. Суспільне Чернівці

У Чернівецькій області військовим можуть частково компенсувати витрати на купівлю житла. Це стосується бійців, які вимушено переселилися в область, учасників АТО/ООС та військових, які отримали інвалідність внаслідок воєнних дій. На ці потреби область від початку року отримала 55 мільйонів гривень субвенцій з держбюджету.

Про це в коментарі Суспільному повідомила заступниця голови обласної адміністрації Альона Атаманюк.

Як отримати компенсацію

Право на отримання відшкодування мають військові, які зареєструвалися в чергу, – її формують міські та сільські ради. Щоб це зробити, військовий, який відповідає умовам компенсації, має звернутися в адміністрацію своєї громади й стати на облік.

Опісля людина отримує висновок комісії, що справді має право претендувати на часткове відшкодування вартості житла.

"Людина реєструється в черзі, відкриває рахунок у банківській установі та чекає, коли надійде черга до нього", – каже Атаманюк.

Яке житло можна придбати

Відшкодування надають у межах державної програми. За її умовами, людина отримує компенсацію й самостійно обирає житло. Суми компенсації різні та залежать від того, скільки отримує область на ці потреби.

"Людина самостійно визначає, коштів, які їй виділяють достатньо для придбання житла чи потрібно докласти ще певну частину", – розповідає Атаманюк.

За її словами, цьогоріч в області троє військовослужбовців купили житло за гроші з субвенцій. Торік цю програму не фінансували.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок