Шукати причину смороду у Рівному буде робоча група, яку створили при мерії

Шукати причину смороду у Рівному буде робоча група, яку створили при мерії

Сморід у Рівному
Фото з архіву Суспільне Рівне/Олексій Бухало

Причину неприємного запаху у Рівному буде встановлювати робоча група. Відповідне рішення 5 вересня прийняли на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Секретар Рівнеради, в.о. міського голови Віктор Шакирзян розповів Суспільному, чим буде займатися новостворена робоча група:

"Маємо виїжджати на всі підприємства, на які є скарги. По-друге, подивитися по всіх викидах, оскільки перевірки сьогодні заборонені. Маємо своєю чергою зробити так, щоб ми мали доступ до підприємств, зайти туди й подивитись, відчути цей запах, заміряти його".

Встановлюватиме причину смороду: у Рівному створили робочу групу
Фото: Суспільне Рівне

За словами начальниці відділу захисту довкілля Валентини Веремко, згідно з законодавством, перевіряти якість повітря на підприємствах може Держпродспоживслужба або Держекоінспекція:

"Ми належимо до зони управління якістю атмосферного повітря Рівненської обласної військової адміністрації. Тобто нашим органом є Департамент екології та природних ресурсів і лише вони встановлюють, які програми, заходи й що повинно бути у Рівному".

Раніше Суспільне повідомляло, що 10 липня у Рівнераді створили спеціальну комісію, яка з'ясувала, що причинами неприємного запаху можуть бути не тільки місцеві підприємства, а й ті, що розташовані за межами громади.

Виконувач обов'язків начальника міського управління Держпродспоживслужби Василь Дмитрієв зазначив, що на скарги містян реагували й робили заміри якості повітря на вулицях Фабричній, Будівельників, Князя Володимира й Данила Галицького. За його словами, перевищень норм ніде не зафіксували:

"На вулиці Фабричній до Льонокомбінату, там запах відчувався, але не тому, що телефонували громадяни, а тому що там горіло щось. Чи то від зварювальних робіт, чи від чогось такого. Робили заміри, але там, наче, перевищень немає".

Встановлюватиме причину смороду: у Рівному створили робочу групу
Фото: Суспільне Рівне

За словами Віктора Шкирзяна, склад робочої групи остаточно ще не визначили, проте до неї увійдуть представники поліції, ДСНС і муніципальної варти. Скарги на неприємний запах приймають на гарячу лінію виконкому — 1553.

"Якщо буде десь відчуватись неприємний запах, сьогодні буде створена гаряча лінія, в якій буде відзначено всі служби, які мають причетність. Звертатись до них, фіксувати, буде група виїжджати й реагувати на всі реакції", — додав він.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок