У Рівненському драмтеатрі сказали, коли відкривають сезон

У Рівненському драмтеатрі сказали, коли відкривають сезон

У Рівненському драмтеатрі сказали, коли відкривають сезон
retro.ua

Рівненський драмтеатр збирається розпочати новий театральний сезон. Через карантин тут припинили роботу з кінця березня. То ж після літніх канікул, якщо дозволить епідситуація, рівняни та гості міста матимуть можливість побачити виставу.

Новий театральний сезон у Рівненському драмтеатрі планують розпочати у неділю, 27 вересня, виставою "Та не однаково мені". Наразі театр на літніх канікулах.

Показ вистав у закладі припинили після запровадження карантину у середині березня. Втім під час вимушеної перерви чотири вистави виклали для вільного перегляду на YouTube-каналі театру.

У Рівненському драмтеатрі планують розпочати театральний сезон
Директор Рівненського обласного академічного драмтеатру Володимир Петрів. Суспільне

Розсаджувати відвідувачів у театрі будуть так, як вимагатиме комісія з техногенної безпеки. Щоправда, чи буде заклад заповнений на 100%, директор сказати не береться.

"Якщо ми будемо перебувати в "зеленій" або "жовтій" зоні, ми будемо мати змогу грати на 50% заповненості залу. Я не можу сьогодні спрогнозувати, чи побіжить глядач у зал, чи не буде перестороги якоїсь", – розповів директор Рівненського обласного академічного драмтеатру Володимир Петрів.

Наразі, актори театру розпочинають роботу над двома новими виставами. Квитки, за словами Володимира Петріва, на вистави не здорожчають.

Авторка: Анастасія Бачук

На початок