На незаконні "вибори" на ТОТ росіяни звозять "спостерігачів" з РФ – ЦНС

На незаконні "вибори" на ТОТ росіяни звозять "спостерігачів" з РФ – ЦНС

На ТОТ звозять росіян для проведення псевдовиборів
Дострокове голосування на псевдовиборах, 31 серпня 2023 року, окупований Донецьк. Фото окупаційного ЗМІ

На тимчасово окупованих територіях росіяни не змогли знайти достатньої кількості спостерігачів на “вибори” серед місцевих. Тому в ці області прибувають люди із РФ.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Одну з головних ролей під час проведення незаконних так званих "виборів" грають спостерігачі, яких росіяни вимушено звезли на тимчасово окуповані території України з РФ. Центр національного спротиву зазначаж, що місцеві відмовляються брати участь у цьому шоу.

"За законодавством РФ існують так звані “громадські спостерігачі”, й право так називатись має лише член “громадської палати” – дорадчого органу, який контролює Володимир Путін, адже він та призначені ним “губернатори” затверджують керівний склад палати у РФ", — йдеться у повідомленні.

Саме такі “громадські спостерігачі” з Росії й спостерігають за “виборами” на ТОТ, адже місцеві палати росіяни нещодавно створили та не знайшли туди достатньої кількості охочих.

"Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ ігнорувати вибори й не брати участь в цій пропагандистській виставі. Раніше Сили Оборони за допомогою БПЛА розповсюдили листівки на ТОТ з відповідним закликом", — закликають у ЦНС.

Що відомо про "вибори" на ТОТ

Центральна виборча комісія Росії призначила вибори у фейкові парламенти та місцеві "органи влади" на окупованих територіях Херсонської і ще трьох областей України.

Пізніше стало відомо, що за межами тимчасово окупованих територій Херсонщини "проголосувати" можна буде з 1 по 4 вересня. Росіяни повідомляють, що 2-7 вересня пройдуть "вибори" для жителів віддалених районів та важкодоступних населених пунктів.

На початок