Німеччина надасть Україні десять рефрижераторів для зберігання тіл загиблих військових — Котенко

Німеччина надасть Україні десять рефрижераторів для зберігання тіл загиблих військових — Котенко

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко
Олег Котенко. Фото: Facebook/Олег Котенко

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко заявив, що Україна отримає від Німеччини 10 рефрижераторів (контейнерів та вантажівок-холодильників) для зберігання тіл загиблих військовослужбовців.

Про це Олег Котенко повідомив у Telegram.

"Провів онлайн-зустріч із речниками Федерального агентства технічної допомоги (THW) Міністерства внутрішніх справ Німеччини та представниками Бюро судово-медичної експертизи ФРН. На зустрічі також були присутні директор ДСУ "Головного бюро СМЕ МОЗ України" Ігор Розовик та директор Київського обласного бюро судово-медичної експертизи Костянтин Ворошилов", — йдеться у дописі Котенка.

Сторони обговорили можливу допомогу міжнародних партнерів в напрямку роботи Офісу уповноваженого та інших відповідальних структур, які сприяють пошуку та ідентифікації зниклих безвісти осіб.

"За результатами онлайн-зустрічі досягли домовленості, що Федеральне агентство технічної допомоги надасть Україні 10 одиниць рефрижераторів (контейнерів та вантажівок-холодильників) для зберігання тіл загиблих героїв", — зазначається у повідомленні.

За словами Олега Котенка, наразі ця допомога є важливою для України.

"Наразі ця допомога є вкрай важливою для нашої держави. Сподіваємося на те, що й інші партнери сприятимуть цій надважливій справі. Ми дуже цінуємо кожного, хто підтримує в складний для нашої держави час", — наголосив уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

30 серпня Німеччина передала Україні черговий пакет військової допомоги. До нього, зокрема, увійшли танки Leopard 1A5.

На початок