У Німеччині розслідують замах на вбивство 10-літнього українського хлопчика

У Німеччині розслідують замах на вбивство 10-літнього українського хлопчика

У Німеччині розслідують замах на вбивство 10-літнього українського хлопчика
Протест проти російської агресії в Україні перед будівлею, де проходить зустріч міністрів закордонних справ країн G7, Німеччина, 4 листопада 2022 року, фото: AP

У Німеччині розслідують замах на вбивство 10-літнього українського хлопчика через те, що він говорив українською.

Про це повідомляє прокуратура Геттінгена.

Як повідомили в прокуратурі, у Нижній Саксонії в місті Айнбек невідомий напав на групу дітей на мосту Райнсертурмвег близько 18:40 26 серпня через те, що вони розмовляли українською мовою. Чоловіка розшукують.

“Згідно з результатами поліцейського розслідування, кілька українських дітей перебували в районі мосту, коли поки що невідомий чоловік поскаржився, що діти розмовляють українською мовою. Він наказав їм говорити російською. Потім він сказав, що Україна почала війну. Він нібито смикнув дівчинку за волосся, а потім схопив 10-річного хлопчика і перекинув його через перила в канал”, — повідомили німецькі правоохоронці 1 вересня.

За даними прокуратури, хлопчик вдарився об залізні балки, прикріплені до мосту. Він отримав травми голови та лівої ноги. Коли хлопчик лежав у каналі, невідомий нібито кинув у нього скляну пляшку, яка влучила в область правого плеча. Після цього чоловік зник з місця події. Йому приблизно 40-45 років.

Раніше стало відомо, що у німецькому місті Баден-Баден член міської ради намалював свастику на двох автомобілях з українськими номерами разом із написом "F—UA". Суд зобов’язав політика сплатити штраф за цей вчинок.

На початок