Одеські скелелази здобули дві медалі на змаганнях в Європі

Одеські скелелази на фінальному епату Кубка Європи. Фото: Одеська міська рада

Одеські спортсмени вибороли дві медалі у фінальному етапі Кубка Європи зі скелелазіння.

Про це повідомили в Одеській міській раді.

Змагання відбувались 2-3 вересня в італійському місті Казалеккіо-ді-Рено. У фінальному етапі з дисциплін "швидкість" та "складність" взяли участь спортсмени з 18 країн світу та збірна України у складі семи скелелазів.

Вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №12 Костянтин Павленко став срібним призером у дисципліні "швидкість". За підсумками Кубка Європи-2023 в загальному заліку Костянтин посів третє місце – 2715 очок. Друге місце посів 18-річний одеський скелелаз, вихованець ДЮСШ №12, Григорій Ільчишин – 2820 очок. Перше місце здобув кропивничанин Ярослав Ткач (2960 очок).

Готували до змагань спортсменів тренери Любов Зимова, Тетяна Пашаєва та Віктор Ремнєв.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області