Окупанти відмовили родині Абдулмеджита Сейтумерова у побаченні з ним

Окупанти відмовили родині Абдулмеджита Сейтумерова у побаченні з ним

Окупанти відмовили родині Абдулмеджита Сейтумерова у побаченні з ним
Абдулмеджит Сейтумеров з батьками. Кримська солідарність

У Криму старший слідчий із особливо важливих справ слідчого відділу УФСБ Віталій Власов відмовив батькові, матері та дружині політв'язня Абдулмеджита Сейтумерова у побаченні з ним у СІЗО-2 Сімферополя.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

Зазначається, що Шукрі, Ліля та Аміне Сейтумерови відправили заяви на побачення 29 серпня — через п'ять днів після затримання шістьох активістів, серед яких їхній родич.

Усім їм не дозволили зустрітися з Абдулмеджитом. Слідчий ФСБ надіслав їм однакові відповіді. У них він зазначив, що клопотання сім'ї «розглянуто і [за ним] винесено постанову про повну відмову у задоволенні.

Що відомо про затримання Абдулмеджита Сейтумерова

  • 24 серпня о четвертій годині ранку окупаційні силовики увірвалися з обшуками до будинків кримських татар у Бахчисараї та Бахчисарайському районі Криму.
  • Співробітники ФСБ Криму затримали шістьох осіб за статтею 205.5 КК РФ. Усіх затриманні — активісти "Кримської солідарності". Серед них був Абдулмеджит Сейтумеров. Він — рідний брат двох кримських політв'язнів із Бахчисараю, заарештованих у березні 2020 року та засуджених до 14 та 17 років позбавлення волі.
  • Наступного дня в окупаційному Київському районному суді у Сімферополі Абдулмеджиту Сейтумерову обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у СІЗО-2 Сімферополя до 23 жовтня.

На початок