Бринзак – про біатлонний стадіон у Буковелі: "Уже взимку проведемо всеукраїнські змагання"

Бринзак – про біатлонний стадіон у Буковелі: "Уже взимку проведемо всеукраїнські змагання"

Бринзак – про біатлонний стадіон у Буковелі: "Уже взимку проведемо всеукраїнські змагання" Facebook Володимир Бринзак

До України з робочим візитом прибув рейс-директор Кубка світу IBU Борут Нунар, який оцінив стан біатлонного спортивного біатлонного комплексу в Буковелі. Про враження словенського фахівця від стадіону та найближчі перспективи Буковеля як господаря змагань різного рівня, розповів президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

За словами Бринзака, Борут Нунар вніс свої зауваження стосовно розміщення інфраструктурних об'єктів, аби стадіон був зручнішим для вболівальників та представників ЗМІ.

"Рейс-директор уважно подивився саму трасу на предмет її рельєфу, процентного співвідношення підйомів, перепадів висот - загалом, усіх нюансів, які дозволять нам в майбутньому претендувати на проведення змагань найвищого рівня", – прокоментував візит словенця Бринзак в інтерв'ю сайту biathlon.com.ua.

Бринзак – про біатлонний стадіон у Буковелі: "Уже взимку проведемо всеукраїнські змагання"biathlon.com.ua

Бринзак – про біатлонний стадіон у Буковелі: "Уже взимку проведемо всеукраїнські змагання"

Президент Федерації також розповів про перебіг робіт та стан готовності біатлонного комплексу в Буковелі.

"Ми вже підготували 4-кілометрове коло, але зараз ще потрібно на половині цієї дистанції провести всі комунікації, насамперед, прокласти труби, кабелі, підключити спеціальні блоки систем осніжнення. Ми плануємо, що буде спеціальне озеро, звідки буде подаватися вода для снігових гармат на всьому протязі траси – щоб це була повністю автономна система, яка не залежить від гірськолижного комплексу, розташованого поруч.

Загалом, роботи багато, але основну частину ми вже зробили. Є готова траса, стрільбище, залишилося підвести комунікації, покласти асфальт, щоб можна було проводити роботу на лижоролерах. Для зручності спортсменів плануємо також побудувати спорт-готель, щоб це було максимально близько до стадіону. Налаштовуємося тільки на сертифікат категорії А. Тому використовуємо всі можливі нові технології, щоб підготувати комплекс дуже хорошого рівня.

Насамкінець, Володимир Бринзак назвав, чим корисний буде стадіон уже найближчим часом та анонсував проведення змагань на новому біатлонному об'єкті.

"По-перше, збори між триместрами, які ми раніше проводили в Європі, тепер можна буде організувати вдома – аби спортсмени більше часу протягом року могли проводити з сім'ями. Це зменшить емоційне та психологічне навантаження. По-друге, вже цієї зими зможемо провести всеукраїнські змагання. А можливо, – й організувати якісь міжнародні старти, на кшталт юніорських змагань або стартів Кубка IBU, якщо в раніше запланованих місцях їх неможливо буде провести через карантинні обмеження або погодні умови".

Що відомо:

  • У 2019 році розпочалося будівництво нового сучасного комплексу для підготовки спортсменів та проведення змагань з біатлону на території карпатського курорту Буковель (село Поляниця).
  • Фінансування робіт над об'єктом здійснюється за бюджетні кошти. Планується три черги будівництва.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт