Уперше в історії. "ПСЖ" вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

Уперше в історії. "ПСЖ" вийшов до фіналу Ліги чемпіонів ©UEFA

Французький "ПСЖ" розгромив німецький "РБ Лейпциг" (3:0) у півфіналі Ліги чемпіонів та вперше пройшов до фіналу найпрестижнішого євротурніру.

"ПСЖ" - перший фіналіст Ліги чемпіонів. Чемпіони Франції змогли пройти до фіналу, впевнено здолавши німецький "РБ Лейпциг" у півфіналу євротурніру з рахунком 3:0. Два голи парижани забили ще в першому таймі - відзначилися Маркіньйос та Анхель Ді Марія, а на початку другого тайму Хуан Бернат встановив остаточний рахунок матчу.

Цей вихід у фінал Ліги чемпіонів - дебютний в історії "ПСЖ". Раніше паризький клуб лише одного разу доходив до стадії півфіналу (у сезоні 1994/95), де поступився італійському "Мілану".

Ось ще декілька статистичних фактів після виходу "ПСЖ" у фінал Ліги чемпіонів.

1 - "ПСЖ" уперше у своїй історії вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

5 - "ПСЖ" став п'ятим французьким клубом, який вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Раніше подібного результату досягали "Марсель", "Сент-Етьєн", "Реймс" та "Монако".

5 - усього п'ять голів поки що пропустив "ПСЖ" у цьогорічному розіграші Ліги чемпіонів, це найкращий захист турніру. Парижани провели всуху вісім матчів, пропускали лише в трьох іграх.

16 - саме стільки років французький клуб не грав у фіналі Ліги чемпіонів. Востаннє до вирішального матчу турніру доходив "Монако" у сезоні 2003/04.

41 - "ПСЖ" став 41-м клубом, який зіграє у фіналі Ліги чемпіонів. Усього кубок переможця над головою підіймали 22 команди.

Хоча фінальні стадії Ліги чемпіонів проходять на нейтральному полі без глядачів, уболівальники "ПСЖ" відсвяткували перемогу команди з піротехнікою та піснями під домашнім стадіоном "Парк Де Пренс". Ось як це виглядало.

• Суперник "ПСЖ" по фіналу визначиться у матчі між "Баварією" (Німеччина) та "Ліоном" (Франція). Гра відбудеться в середу, 19 серпня, о 22:00.
  • Фінал Ліги чемпіонів відбудеться в неділю, 23 серпня, о 22:00.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start