Україна отримає австралійські антидронові системи Slinger

Україна отримає австралійські антидронові системи Slinger

системи Slinger
Антидронова система Slinger Фото: Electro Optic Systems

Австралійська компанія Electro Optic Systems передасть українським військовим антидронові комплекси Slinger.

Про це сказав виконавчий віцепрезидент EOS Метт Джонс.

Компанія протягом трьох тижнів випробовувала системи Slinger. Комплекс було створено на базі 30-мм гармати M230LF та 7,62-мм кулемета MAG58 та встановлюється на пікапі GMC Denali.

Систему оснащено тепловізійним та нічним прицілами. А 30-мм гармата підходить для ураження транспортних засобів та інших повітряних цілей типу гелікоптерів. M230LF може вести вогонь поодинокими пострілами у режимі 100 чи 200 пострілів за хвилину.

"Ця технологія дійсно йде в Україну. Система Slinger була придбана США для пожертвування Україні. Розробка лазерної технології все ще завершується, тому наразі це не розглядається", — сказав Джонс.

У компанії-виробнику Electro Optic Systems заявили, що вони пишаються підтримкою української армії та народу України.

"Ми вже підписали два контракти для України на 110 систем, які будуть оснащені М113 і ще 50 систем з компанією під назвою "Практика", які будуть інтегровані в БТР BushmasterBushmaster — австралійський колісний повнопривідний бронеавтомобіль. Виготовляється в Аделаїді компанією Thales Australia на основі ліцензії ірландської компанії Timoney Technology. Bushmaster є захищеним транспортером, а не класичним бронетранспортером. Він призначений не для безпосередньої участі на полі бою, а для транспортування військовослужбовців у район виконання завдання.. Вони становлять близько 170 мільйонів доларів, це значний експортний контракт", — заявив Джонс.

Посол України в Австралії Василь Мирошниченко особисто керував комплексом Slinger.

12 липня стало відомо, що Австралія передасть Україні ще 30 захищених мобільних машин Bushmaster. Цей новий пакет військової допомоги доводить загальну кількість наданих Bushmaster до 120 одиниць.

На початок