"Душа відчуває, що моя дитина — жива". У Хмельницькому відбулась акція в підтримку полонених

"Душа відчуває, що моя дитина — жива". У Хмельницькому відбулась акція в підтримку полонених

"Душа відчуває, що моя дитина — жива". У Хмельницькому відбулась акція в підтримку полонених
Акція "Поверніть Героїв додому", 1 вересня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Понад 20 жителів області вийшли сьогодні, 1 вересня, на акцію підтримки полонених в Хмельницькому "Поверніть Героїв додому". До акції долучились, зокрема, матері та дружини українських військових, доля яких наразі невідома, каже учасниця зібрання Наталія.

Учительську справу син Галини з Теофіполя змінив на військову на початку повномасштабного російського вторгнення — добровольцем, розповіла, пішов захищати Україну. 17 місяців його вважають безвісти зниклим. Сьогодні Галина прийшла на акцію підтримки полонених "Поверніть Героїв додому" в Хмельницькому.

"Сьогодні для мене особливий день, так, як мій син працював учителем. Сподіваюся, що ми дочекаємося своїх дітей, що моя дитина знайдеться, що він у полоні. І моя душа відчуває, що моя дитина жива", — сказала Галина.

Учасники акція в підтримку полонених пройшли центральною вулицею міста й вигукували патріотичні гасла, 1 вересня 2023, Хмельницький
Учасники акція в підтримку полонених пройшли центральною вулицею міста й вигукували патріотичні гасла, 1 вересня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Понад рік і три місяці перебуває в російському полоні чоловік Вікторії з Маріуполя. Жінка каже: "Це — найсміливіша людина у світі. Він — військовий, він боронив Маріуполь, "Азовсталь". Ми чекаємо його, намагаємося привернути увагу різних організацій, щоб вони зробили все можливе, для їхнього повернення. Там не тільки мій чоловік, там усі друзі його".

Акцію підтримки українців, які перебувають у російському полоні, "Поверніть Героїв додому", в Хмельницькому організовують щоп’ятниці від 19 серпня 2022 року. Зі слів її постійної учасниці Наталії, таких акцій у місті відбулося понад 60.

"Цього тижня не так багато людей, і ми сподіваємося, що не так багато родин втрачають своїх Героїв, і чекають. Але, з іншого боку, всієї інформації нам невідомо, і ми ж стоїмо за кожного. Бодай один буде у полоні, ми все одно будемо виходити, ми дали собі таку обіцянку", — сказала Наталія.

Наступна акція "Поверніть Героїв додому", зі слів Наталії, запланована в Хмельницькому 8 вересня.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок