У Полтаві влаштували акцію "Шкільний портфелик" для дітей із малозабезпечених родин

У Полтаві влаштували акцію "Шкільний портфелик" для дітей із малозабезпечених родин

У Полтаві влаштували акцію "Шкільний портфелик" для дітей із малозабезпечених родин
Суспільне Полтава

У Полтаві збирають шкільне приладдя та одяг для дітей з інвалідністю, сиріт та з малозабезпечених сімей. Роблять це у рамках всеукраїнської акції "Шкільний портфелик", яку в країні влаштовують 21 рік поспіль. Її ініціював міжнародний благодійний фонд "Карітас Україна", а підтримав місцевий осередок.

Допомогти зібратись до школи малозабезпеченим родинам можуть всі охочі полтавці. Портфелі, одяг, канцтовари збирають в офісі благодійного фонду "Карітас Полтава". Таку акцію у місті влаштовують четвертий рік поспіль.

Наповнювати шкільні портфелі почали з 2 липня. Нині до акції долучилося близько двох десятків людей.

Заступниця директора фонду "Карітас Полтава" Оксана Дейнега
Заступниця директора фонду "Карітас Полтава" Оксана Дейнега. Суспільне Полтава

Заступниця директора фонду "Карітас Полтава" Оксана Дейнега розповідає: "Ми приймаємо абсолютно все, починаючи від рюкзаків, портфелів, зошитів, ручок, наборів для творчості. Все те, що повинно бути в рюкзаку у школяра".

Оксана Дейнега каже, що нині до офісу благодійного фонду вже принесли чимало зошитів та канцелярії.

Благодійна акція "Шкільний портфелик", яку проводять в приміщенні фонду "Карітас Полтава"
Благодійна акція "Шкільний портфелик", яку проводять в приміщенні фонду "Карітас Полтава". Суспільне Полтава

"Є потреба в приладді для творчості: кольоровий папір, альбоми для малювання, фарби. І, звичайно, найбільша потреба – це у нас одяг. На цей момент є декілька сорочок для хлопчиків, але потребуємо також взуття, спортивного взуття. Маємо портфелики для першокласників, вони невеликого об’єму. А от для старших школярів – також є нагальна потреба", − каже Оксана Дейнега.

Долучитися до акції "Шкільний портфелик" можна двома шляхами, каже координаторка акції Алла Раковецька.

Координаторка акції Алла Раковецька
Координаторка акції Алла Раковецька. Суспільне Полтава

"Перше – це принести шкільне приладдя, портфелики або одяг до офісу благодійного фонду "Карітас Полтава". Або перерахувати гроші на розрахунковий рахунок фонду з призначенням – "Благодійна пожертва на акцію "Шкільний портфелик"", − розповіла Алла Раковецька.

Торік канцелярське приладдя та одяг отримали школярі із 90 родин. Нині планують допомогти приблизно сотні сімей. Речі збиратимуть до 28 серпня. Акцію "Шкільний портфелик" в Україні влаштовують 21 рік поспіль.

На початок