Усім трьом не було й тридцяти. На війні з РФ загинули бійці з двох районів Кіровоградщини

Усім трьом не було й тридцяти. На війні з РФ загинули бійці з двох районів Кіровоградщини

Усім трьом не було й тридцяти. На війні з РФ загинули бійці з двох районів Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з РФ загинули військові з Первозванівської й Аджамської громад Кропивницького району та боєць з Благовіщенської громади Голованівського району Кіровоградської області. Усім трьом не було й тридцяти років.

31 серпня Первозванівська громада Кропивницького району прощатиметься з бійцем 3-го окремого батальйону "Волинь" Української добровольчої армії Богданом Чернявським із села Сонячне. Поховають бійця на Первозванівському цвинтарі. За інформацією голови громади Прасковії Мудрак, 21 серпня військовому виповнилось 27 років, а 27 серпня, внаслідок обстрілу російською армією керованими авіаційними бомбами Пологівського району Запорізької області, загинув. У нього залишились батьки й сестра.

Богдан Чернявський загиблий кроп
Загиблий боєць із села Сонячне Кропивницького району Богдан Чернявський. Фото: Facebook Первозванівської громади

1 вересня у селі Нововолодимирівка Аджамської громади Кропивницького району попрощаються із загиблим на війні з РФ Андрієм Жакуном, 1999 року народження. Про це написала депутатка Аджамської сільської ради Ольга Новак-Негода. За її інформацією, боєць загинув 24 серпня під час виконання бойового завдання біля села Іванівське Бахмутського району на Донеччині.

Андрій Жакун загиблий з Аджамки
Загиблий з Аджамської громади Андрій Жакун. Фото: Facebook Ольги Новак-Негоди

17 серпня під час виконання бойових завдань на території Запорізької області загинув 24-річний Микола Бар’єв із села Синицівка Благовіщенської громади Голованівського району. За інформацією голови громади Віталія Довгополого, боєць народився 27 травня 1999 року в місті Василівка Запорізької області, виховувався без батьків у школі-інтернаті. Після здобуття загальної освіти, навчався у багатопрофільному центрі професійно-технічної освіти на Запоріжжі, де здобув професію маляра. Працював різноробом. Мобілізували його восени 2022 року. 9 серпня 2023 року одружився й купив будинок у Синицівці. Про дату й час прощання з бійцем повідомлять додатково.

Микола Бар'єв загиблий з Благовіщенської громади
Загиблий із Благовіщенської громади Микола Бар'єв. Фото: Facebook Благовіщенської міської ради

На початок