Сумські команди взяли участь у чемпіонаті України з пляжного гандболу

Сумські команди взяли участь у чемпіонаті України з пляжного гандболу Фото - з ФБ-сторінки гандбольного клубу "RGM GROUP - СумдУ"

Сумчани взяли участь у чемпіонаті України з пляжного гандболу. Турнір стартував 15 серпня у Скадовську Херсонської області.

Участь у ньому взяли дві сумські команди: чоловіча “RGM Group-СумДУ” та жіноча “RGM Group-Суми”. Чоловіча - у підсумку посіла п’яте місце. У групі, 15 серпня, сумчани стартували з перемоги за булітами над харківським “Харлазаром-2”. Після цього поступились команді Волинської області (молодіжній збірній України). 16 серпня програли команді Кіровоградської області. 17 серпня у матчі за місце у півфіналі сумчани поступилися першій команді харківського “Харлазару”, після чого перемогли “Харлазар-2”. 18 серпня команда Максима Кунпана здолала гравців Вінницької області і посіла п’яте місце.

“Ми приїхали перший раз. Це вдалий виступ. Не очікували такого результату”, говорить тренер Максим Кунпан. Також додає: “Але, дивлячись на те, які команди зібрались, і хлопцям десь трішки не вистачило зіграності, десь - впевненості, то могли бути і в півфіналі. За третє місце і за перше-друге могли грати. Будемо вчитися далі”.

Сумчанки програли всі чотири гри у групі: дві - за булітами та дві - в основний час і посіли дев’яте місце.

Автор - Олександр Качанов

• ФК “Вікторія” з Сумщини став чемпіоном України серед аматорів.
  • У Сумах відбулися обласні змагання з біатлону: з 70 учасників визначили переможців.
  • Сумчани взяли участь у Кубку України з пляжного волейболу. Які результати?
  • Команди Сумщини святкували перемоги у "Лізі учасників АТО" .