Сумчани взяли участь у Кубку України з пляжного волейболу. Які результати?

Сумчани взяли участь у Кубку України з пляжного волейболу. Які результати? Shostka SAG

Змагання Кубку України з пляжного волейболу проходили у Шостці та завершились 16 серпня.

У жінок сумчанки Дар’я Ковальова та Марина Гладун у поєдинку за «бронзу» поступились з рахунком 1:2 Валентині Давідовій та Євгенії Баєвій з Запоріжжя і посіли четверте місце.

Крім того Дар’я Донська/Катерина Удовенко та Владислава Фенько/Єлизавета Тарасенко завершили турнір на тринадцятому місці.

У чоловіків сумчани Максим Гладун та Євген Журавель у півфіналі перемогли з рахунком 2:0 пару із Запоріжжя Денис Денисенко/Владислав Ємельянчик.

У фіналі сумчани зустрілись з запоріжцями Сергій Попов/Ярослав Гордєєв, програли супернику з рахунком 0:2 і здобули «срібні» медалі турніру. Пара Роман Бондаренко з Шостки та Роман Волков з Києва посіла тринадцяте місце.

Автор: Олександр Качанов