На Куп'янський напрямок перекидають росіян, мобілізованих місяць тому — Синєгубов

На Куп'янський напрямок перекидають росіян, мобілізованих місяць тому — Синєгубов

На Куп'янський напрямок перекидають росіян, мобілізованих місяць тому — Синєгубов
Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

На Куп'янському напрямку українські військові періодично фіксують зниження тиску та інтенсивності наступальних дій російської армії.

Це може бути пов'язано з потребою росіян відновлювати сили, сказав у відповідь на питання кореспондента Суспільного 30 серпня керівник Харківської обладміністрації Олег Синєгубов.

"Збройні сили (України — ред.) завдають значних уражень щодо озброєння, військової техніки, живої сили. Звичайно, що резерви вони перекидають у тому числі й на Куп'янський напрямок. Ми знаємо ці військові частини. Декого з них було мобілізовано лише місяць тому, однак це штурмові війська, ми розуміємо, що спроби штурму Куп'янського напрямку продовжуються. Там ворог постійно застосовує авіацію, керовані авіабомби, у тому числі по цивільних населених пунктах, людях, приватних домогосподарствах, приватних об'єктах промисловості", — розказав очільник ОВА.

Очільник ОВА Олег Синєгубов, 17 серпня 2023 року, Харків. Фото: Дмитро Гребінник/Суспільне Харків
Наші Збройні Сили адекватно це все сприймають, звичайно так само дещо нарощують сили, щоб ефективно стримувати ворога
Олег Синєгубовголова Харківської обладміністрації

"Ця ротація постійно, вони реагують на військову ситуацію, яку мають на півдні, на півночі, у тому числі й на Куп'янському напрямку, тому тиск вони не послаблюють. Їм потрібно замінити підрозділи, яким завдали значних втрат, а далі продовжують свої штурмові дії. Наскільки вони ефективні, наскільки якісні підрозділи? Це кадрові війська, штурмові підрозділи, тому ЗСУ там показують і доводять свою професійність щодня. На Лиманському напрямку так само є накопичення, як і на Куп'янському напрямку, коли ворог буде активізувати чи зменшувати тиск, побачимо", — сказав Синєгубов.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок