Дистанційне чи очне: як навчатимуться школярі Кривого Рогу

Дистанційне чи очне: як навчатимуться школярі Кривого Рогу

Дистанційне чи очне: як навчатимуться школярі Кривого Рогу
Фото: Суспільне Дніпро

З першого вересня учні Кривого Рогу продовжують дистанційну форму навчання, про це повідомив заступник міського голови Сергій Мілютін. Однак, за бажанням батьків, діти зможуть отримувати офлайн консультації з вчителями. Їх розклад викладачі узгоджуватимуть з батьками та учнями, розповіли Суспільному в одному із закладів освіти міста.

Доньки Олени Рибки вже четвертий рік отримують освіту дистанційно. Жінка говорить, хоче, щоб її діти ходили до школи та навчалися очно.

"Молодша школа воно ще якось так не відчувається, тому що навчити дитину писати, рахувати  – то таке, то кожен зможе. Але коли почалась вже старша, середня школа – тоді вже з'явилися проблеми. Коли лунає сирена, то звісно мені, як матері краще все ж таки, щоб мої діти були з дорослою людиною, яка може якось їх коригувати", – зазначає мати школярок Олена Рибка.

Маргарита Рибка, перейшла у восьмий клас. Дівчина каже, навчаючись очно краще засвоювала матеріал.

"Виходило більше в офлайн, тому що в онлайн не завжди все зрозуміло. Мама мені найняла репетитора, книгу мені купили, щоб мені було зручніше. Ще класний керівник допомагав нам тим, що проводим з нами зустрічі. Батьки ще допомогають із домашками", – каже школярка.

Олена Рибка розповідає, з другою донькою Анастасією також займається репетитор з математики, а це 4 тисячі гривень в місяць. Дівчина перейшла у сьомий клас, згадує, останній раз сиділа за партою ще в третьому.

"Мені дуже подобалось, коли була перерва, ми бігали в столовку, купували булочки, сиділи на диванах. Досі важко, у наших вчителів іноді немає інтернету, тому вони можуть просто додати завдання і все. Я хочу побачити своїх однокласників та вчительку", – розповіла школярка Анастасія Рибка.

Дистанційне чи очне: як навчатимуться школярі Кривого Рогу
Клас в одному з навчальних закладів Кривого Рогу. Фото: Суспільне Дніпро

Директор однієї з криворізьких гімназій Сергій Кіслов говорить, тиждень тому проводили опитування серед батьків, більшість виявили бажання навчатись дистанційно.

"Кількість за літо змінилась і вона набагато зменьшилась. З урахуванням безпекової ситуації. Навіть у нас у закладі повилітали вікна. Стосовно прогалин в освіті є дві тенденції, тобто одні діти, яким навпаки, ми навіть не очікували, але їм дистанційна освіта пішла на користь. Тобто вони були більш зосереджені саме на тому матеріалі. Інші ж діти за рахунок того, що вони вдома перебували самостійно, меньше контролю і якщо немає самодисципліни в достатній кількості, то звичайно що ми могла відзначати певні прогалини саме у знаннях", – розповів директор Криворізької гімназії Сергій Кіслов.

За словами Сергія Кіслова в навчальному закладі достатньо технічних засобів, аби якісно проводити онлайн навчання. Заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін говорить, за бажанням учні зможуть приходити до школи на консультації.

Дистанційне чи очне: як навчатимуться школярі Кривого Рогу
Укриття в одному з навчальних закладів Кривого Рогу. Фото: Суспільне Дніпро

"Ми провели сотні зустрічей з батьками та вчителями в усіх школах. Люди кажуть, першочергове – це безпека. Тому ми виходимо на навчання з першого вересня в дистанційному режимі. Це означає, що навчання буде онлайн з можливістю проведення офлайн консультацій в укриттях наших шкіл. Батьки разом з вчителями особисто домовляються, як цей процес офлайн консультацій буде відбуватись. Хто хоче частіше – буде частіше. Хто взагалі не хоче – буде навчатись виключно онлайн", — зазначив заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін.

Всього у Кривому Розі навчатимуться дистанційно близько 67 тисяч школярів.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок