Виборов першість у чотирьох з п'яти вправ: як рятувальник з Чернігівщини став чемпіоном України зі стронгмену

Виборов першість у чотирьох з п'яти вправ: як рятувальник з Чернігівщини став чемпіоном України зі стронгмену

Виборов першість у чотирьох з п'яти вправ: як рятувальник з Чернігівщини став чемпіоном України зі стронгмену
ФОТО: Суспільне Чернігів

Перевертає колесо вагою в п'ять разів більше за нього і долає дистанцію в 40 метрів з вагою у 200 кілограмів. Рятувальник Владислав Павлюк став чемпіоном України зі стронгмену серед силових структур. Змагання пройшли в Києві біля арки свободи українському народу, де змагалися представники силових структур і ЗСУ. Як представник Чернігівщини виборов першість у чотирьох з п'яти вправ, читайте далі.

Одна з п'яти вправ, яку виконав Владислав Павлюк на чемпіонаті України зі стронгмену, це "Таєр фліп" — кантування покришки. Вага на змаганнях була у 360 кілограмів, в Чернігові Владислав перевертає всі 420.

Владислав Павлюк виконує вправу "Таєр фліп"
Владислав Павлюк виконує вправу "Таєр фліп". ФОТО: Суспільне Чернігів
"Для моєї категорії це насамперед, 80-ої моєї категорії, це достойна вага, так сказати, з якою я чітко впорався і виборов перше місце у цій вправі. За одну хвилину потрібно впоратись з даною вправою, чим швидше, тим краще. Друга вправа була «Лог-Ліфт», так звана колода, штовхання колоди. Вага у нас була 70 кілограмів і за хвилину часу я зробив 11 разів, це максимальна кількість разів, які взагалі були на змаганнях у цій категорії й на попередніх, і на цих".
Рятувальник Владислав Павлюк
Рятувальник Владислав Павлюк. ФОТО: Суспільне Чернігів

Владислав Павлюк — старший лейтенант служби цивільного захисту, начальник караулу пожежно-рятувального посту у місті Остер. Паверліфтингом чоловік займається п'ять років, у стронгмені це його другі змагання.

Рятувальник на змаганнях
Рятувальник на змаганнях. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Третя вправа – це вже була середина, так сказати, екватор наших змагань, була насамперед дуже тяжка вправа, ну але я ще напрацьовую її, так звана вправа «Прогулянка фермера», у кожній руці по 100 кг, загальна сума 200 кг, дистанція – 40 м, теж тайм-ліміт – одна хвилина, за одну хвилину треба було пройти цю дистанцію".

Владислав Павлюк виконує вправу біг з мішком
Владислав Павлюк виконує вправу біг з мішком. ФОТО: Суспільне Чернігів

Біг з мішком і тяга Акселя, це ще дві вправи з чемпіонату України зі стронгмена серед працівників силових структур та Збройних Сил.

"Ну в мене звичайний мішок, набив туди глини кілограмів 90, так бігав і тренувався, там був більш сучасний та м’який, тому впорався з цією вправою 40 м/13 с пробіг".

Тренувався Владислав Павлюк у Чернігові, на території одного з підрозділів ДСНС. Тренажери робив з підручних засобів.

Тренажер, який Владислав Павлюк зробив власноруч
Тренажер, який Владислав Павлюк зробив власноруч. ФОТО: Суспільне Чернігів
"У нас воно зроблено своїми силами, такі ручки приварені, додаємо млини по 100 кг у кожну руку, беремо та підіймаємо ліву праву і на дистанцію. Далі – зробив собі мішок, бо на чемпіонаті у мене був мішок, 40 м дистанція. Я зробив собі звичайний взяв у бабусі у селі мішок, накидав туди глини вологої, ну трохи більше зробив, то й краще. «Лог-Ліфт» зроблено також з газового балона, одразу з двох газових балонів зроблено токарями обладнання, воно трохи, звичайно, нестандартне, не таке, як на змаганнях, а більш професійне, воно зроблене за стандартами, як то кажуть, як пише книжка, тут трохи не так, але для тренування піде".

У день змагань поруч з Владиславом були його дружина Марина і донька Софія.

Дружина Марина та донька Софія
Дружина Марина та донька Софія. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Ми кожні змагання разом їздимо, це як підтримка, ну я думаю для нього і для нас. Я думаю, більше ми хвилювалися, ніж він, тому що для нього це не вперше вже і більше для нас було хвилюванням. Тому що я думаю, це у паверліфтингу теж є як травми, а тут більш такі, більша вага може бути, більше травм може бути".

Владислав Павлюк тренується
Владислав Павлюк тренується. ФОТО: Суспільне Чернігів

Поки Владислав відновлює свої сили та планує провести роботу над помилками. В майбутньому планує позмагатися за звання найсильнішої людини України наступного року.

Детальніше у сюжеті:

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок