П’ять голів Пятову: "Шахтар" розгромно програв "Інтеру" в півфіналі Ліги Європи

П’ять голів Пятову: "Шахтар" розгромно програв "Інтеру" в півфіналі Ліги Європи Facebook FC Shakhtar Donetsk

Донецький "Шахтар" зазнав поразки 0:5 від міланського "Інтера" за крок до фіналу й припинив виступ у єврокубках нинішнього сезону.

17 серпня, “Меркуш-Шпіль арена”, Дюссельдорф (Німеччина), півфінал Ліги Європи

“Інтер” (Італія) - “Шахтар” (Україна)

Голи: Мартінес (19, 74), Д'Амброзіо (64), Лукаку (78, 84)

Зі старту "Інтер" заволодів контролем, гірники ж грали обережно. Перший же момент команди Антоніо Конте завершився взяттям воріт. На 19 хвилині на контратаці італійців Андрій Пятов невдало вибив м’яч, яким у результаті заволодів Ніколо Барелла і навісив у центр штрафного на Лаутаро Мартінеса. Аргентинець точно пробив головою, 1:0.

П’ять м’ячів Пятову: “Шахтар” з розгромом поступився “Інтеру” в півфіналі Ліги ЄвропиTwitter Internazionale

Суперник продовжив пресингувати, натомість українці свій перший удар по воротах виконали лише на 30-й хвилині: заблокував де Врей.

Під кінець першого тайму “Шахтар” став впевненіше почуватися на чужій половині поля. Найкращий шанс зрівняти рахунок на 43-хвилині мав Маркос Антоніо. Півзахисник пробив у дев’ятку з-за меж штрафного майданчика, однак м’яч пролетів трохи вище воріт.

По перерві атака гірників завершилося суперечливим епізодом: м’яч влучив у руку гравця “Інтера” Бастоні, однак арбітр пенальті вирішив не призначати. На 62-й хвилині "Шахтар" виконав перший удар у площину воріт Хандановича: голкіпер вибив. Вже за дві хвилини, після подачі з кутового Матвієнко не встежив за Д'Амброзіо, який ударом головою реалізував нагоду й подвоїв успіх “чорно-синіх”.

П’ять м’ячів Пятову: "Шахтар" розгромно програв "Інтеру" в півфіналі Ліги ЄвропиОфіційний сайт ФК "Шахтар"

Другий гол психологічно зламав українську команду. Помилка Степаненка у захисті призвела до третього голу: Мартінес підхопив м'яч і завдав точного удару в нижній кут воріт.

Далі з асисту того ж таки Мартінеса відзначився найкращий бомбардир "Інтера" в цьогорічній Лізі Європи Ромелу Лукаку. Під завісу зустрічі бельгієць оформив дубль, обійшовши Хочолаву й пробивши поміж ніг Андрію Пятову, 5:0.

Тож "Інтер" зіграє у фіналі Ліги Європи 21 серпня, де клубові протистоятиме рекордсменка за кількістю трофеїв турніру (5) - іспанська "Севілья". Вирішальний поєдинок прийматиме Кельн.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start