Олександр Усик - Даніель Дюбуа: де дивитися бокс (26 серпня)

Олександр Усик - Даніель Дюбуа: де дивитися бокс (26 серпня)

Олександр Усик - Даніель Дюбуа: де дивитися бокс (26 серпня)
Олександр Усик. Фото: Piotr Duszczyk / Top Rank Boxing

Де і коли дивитися бій Усик – Дюбуа: чемпіонський бокс.

Повернення українського чемпіона в ринг, один з найбільших чемпіонських боїв року у світі бокс: бій Олександр Усик – Даніель Дюбуа. Поєдинок, що відбувається за рік після останнього двобою Усика, а на кону стоятимуть усі чемпіонські пояси українця.

Бій Усик – Дюбуа відбудеться в Польщі і стане "номінально домашнім" для Олександра, який обирав місце проведення двобою. Дюбуа ніколи не боксував у Польщі, а от Усик проводив один бій, коли уперше в кар'єрі став чемпіоном світу.

Вечір боксу Усик – Дюбуа розпочнеться о 20:00 за київським часом. Початок головної події, тобто очікуваний час початку бою Усик – Дюбуа не раніше 00:00 за київським часом. Усього під час вечора боксу відбудеться 12 боїв.

Усик - Дюбуа: де дивитися

Трансляція бою Олександра Усика проти Даніеля Дюбуа буде доступна в Україні лише на стримінговій платформі MEGOGO. Пряма трансляція бою Усик - Дюбуа доступна для підписників MEGOGO, інші телеканали та платформи не будуть показувати двобій Усика проти Дюбуа (26 серпня 2023).

Олександр Усик та Даніель Дюбуа
Олександр Усик та Даніель Дюбуа. Usyk-17 Promotions

Початок трансляції вечора боксу Усик - Дюбуа о 19:00. Однак сам бій Олександра Усик розпочнеться не раніше 00:00 за київським часом.

Онлайн трансляція Усик - Дюбуа

Стежити за боєм Усик - Дюбуа можна також у текстовій трансляції. Сайт Суспільне Спорт проведе текстовий онлайн бою Усик - Дюбуа, у якому будть описані усі головні події бою.

Онлайн Усик - Дюбуа на Суспільне Спорт розпочнеться близько 21:30 за київським часом. У цій текстовій онлайн трансляції Усик - Дюбуа будуть результати усіх боїв андеркарду, а також сам бій за звання чемпіона світу.

Якщо не буде змоги дивитись наживо Усик - Дюбуа, стежте за усіма подіями у текстовому онлайні боксу на Суспільне Спорт.

Усик - Дюбуа: коли почнеться бій

Бій Усик - Дюбуа точно не розпочнеться раніше 00:00 за київським часом! Орієнтовний час початку бою може бути пізнішим, усе залежить від попередніх боїв, що відбуватимуться в рамках вечора боксу.

Що відомо перед боєм Усик - Дюбуа

На початок