Якою буде погода 27 серпня на Івано-Франківщині

Якою буде погода 27 серпня на Івано-Франківщині

Якою буде погода 27 серпня на Івано-Франківщині
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Івано-Франківщині 27 серпня вдень стовпчики термометрів піднімуться до 34⁰ тепла. Синоптики прогнозують мінливу хмарність, без істотних опадів.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласного центру з гідрометеорології.

Температура повітря в Івано-Франківську вночі коливатиметься від 15⁰ до 17⁰ тепла, вдень стовпчики термометрів піднімуться до 32-34⁰ тепла. По області вночі — 15-20⁰ тепла, вдень — 29-34⁰ тепла. У високогір’ї Карпат вночі — від 11⁰ до 16⁰ тепла, вдень — 20-25⁰ тепла.

Вітер — південно-західний, 5-10 м/с. Видимість на автошляхах — добра.

"Надмірне тепло може спровокувати виснаження організму та тепловий удар, загострити наявні серцево-судинні, респіраторні та ниркові захворювання тощо", — повідомляють у Центрі громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

Як запобігти негативному впливу спеки

  • Зберігайте прохолоду. Під час спекотної погоди важливо зберігати прохолоду, щоб уникнути негативного впливу спеки на здоров'я.
  • Тримайтесь якомога далі від спеки. Уникайте виходу на вулицю та виконання напруженої роботи в найспекотніший час доби. Перебувайте в тіні, не залишайте дітей і тварин у припаркованому транспорті, а за необхідності та можливості — проводьте дві-три години на день у прохолодному місці.
  • Тримайте прохолоду у домі. Використовуйте нічне повітря, щоб охолодити дім. Зменште теплове навантаження всередині квартири чи будинку протягом дня, використовуючи штори чи жалюзі та вимкнувши якомога більше електроприладів.
  • Тримайте тіло прохолодним, вживайте достатньо води. Використовуйте легкий і вільний одяг та легку постільну білизну, приймайте прохолодний душ або ванну і регулярно пийте воду. Уникайте солодких, алкогольних напоїв або напоїв з кофеїном.

Сонячний удар — це стан, що виникає внаслідок сильного перегріву голови прямими сонячними променями. Найчастіше його можна отримати у безвітряну погоду, при високій вологості повітря.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок