На Полтавщині чоловік отримав опіки під час демонтажу бензинового резервуара

На Полтавщині чоловік отримав опіки під час демонтажу бензинового резервуара

Резервуар бензиновий
Фото ілюстративне: pexels

На підприємстві у селі Селещина на Полтавщині робітник отримав опіки. Це сталося під час демонтажу бензинового резервуара. Нині чоловік перебуває в лікарні.

Про це Суспільному повідомив речник обласної поліції Юрій Сулаєв.

За даними правоохоронців, 22 серпня на території підприємтсва у селі Селещина під час демонтажу бензинового резеервуару травмувався 34-річний праціваник.

" Чоловіка з опіками 65 % тіла доправили до реанімаційного відділення Полтавської міської лікарні"

Правоохоронці розпочали провадження за частиною другою статті "Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві, якщо воно спричинило тяжкі наслідки". Санкція - обмеження волі це покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці на строк до п'яти років або позбавлення волі кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок