Українці здобули золото Всесвітніх ігор з футзалу серед спортсменів з вадами зору

. Фото: Іnternational Blind Sports Federation

В англійському Бірмінгемі фінальним матчем завершився футзальний турнір у рамках Всесвітніх ігор. Участь у ньому брали спортсмени з вадами зору. У фіналі зустрілись господарі турніру, збірна Великої Британії, та збірна України. Остання сформована на базі сумської футзальної школи.

Про гру Суспільному розповів начальник Сумського регіонально центру "Інваспорт" Роман Васильєв.

У першому таймі українці вийшли уперед – відзначився Ілля Лубашев. На перерву команди пішли за нічийним рахунком 1:1. З рахунком 1:1 завершився і другий тайм матчу. У складі збірної України відзначився Вадим Швець.

У першому екстратаймі англійці вийшли уперед. У другому Роберт Тремба зрівняв рахунок, а за 22 секунди до кінця матчу Швець забив переможний гол.

Таким чином українці здобули золоті медалі Всесвітніх ігор.

"Ми присвячуємо нашу перемогу Україні та її захисникам!!!", — написав у Facebook після перемоги старший тренер збірної України Микола Чхайло.

З 15 гравців, тренерів та персоналу збірної команди України з вадами зору 11 представляють Сумську область.