У Франції через спеку оголосили червоний рівень тривоги

У Франції через спеку оголосили червоний рівень тривоги

Вода, що бризкає з фонтану у Парижі на тлі Ейфелевої вежі, 2019 рік, фото: АР
Ілюстративне фото, АР

Франція у понеділок вдень, 21 серпня, оголосила "червоний рівень тривоги" для чотирьох південних регіонів через надмірну спеку.

Про це пише Reuters.

Зазначається, що в деяких регіонах очікується максимальна температура 41 градус за Цельсієм. Таке попередження дозволяє місцевій владі скасувати спортивні чи культурні заходи та закривати у разі потреби громадські заклади. Червоний рівень тривоги поширили департаменти Рона, Дром, Ардеш і Верхня Луара.

Це перший випадок цього року, коли французька метеорологічна служба ініціювала червоний рівень тривоги, що є частиною урядової програми захисту населення в періоди екстремальних погодних умов.

"Наше звернення до населення — максимальна пильність. Ми готові до такого роду метеорологічних явищ. Ми посилюємо профілактику", — сказав міністр охорони здоров’я Франції Орельєн Руссо.

Поки у французьких лікарнях не спостерігалося масових звернень через спеку. Очікується, що температура підніметься до 40-42 градусів за Цельсієм у вівторок вдень у південних департаментах.

Раніше у 50 регіонах Франції оголосили помаранчеву тривогу через високі температури. Французьке метеорологічне управління попередило про небезпеку пожеж у цих районах.

На початок