Згорілі, недофінансовані та покинуті: топ-5 полтавських недобудів

Згорілі, недофінансовані та покинуті: топ-5 полтавських недобудів

Згорілі, недофінансовані та покинуті: топ-5 полтавських недобудів Суспільне Полтава

"В бюджеті немає грошей" – це головна причина, чому Полтавщина вкрита "недобудами". Мільйонів, яких потребують недобудовані та занепалі будівлі, немає ані в обласному бюджеті, ані в державному. Суспільне розкаже про долю 5 таких об’єктів.

1. Будівля колишнього кадетського корпусу

Кадетський корпус, що у центрі Полтави, почали будувати 1835 року. Завершили будівництво за 5 років – 1840. В Кадетському корпусі хлопців навчали військовій справі. Так було до 1995 року. Тоді відбувся останній випуск з училища, а будівля стала порожньою. Її місто продавало, потім повертало у свою власність. У будівлі кілька разів траплялися пожежі. Відтак, вона руйнувалася. Зрештою, колишній кадетський корпус перетворився в розвалини посеред міста. Вікна – вибили, дах – обвалився, стіни пішли тріщинами. А оселилися в приміщенні безхатченки.

Будівля колишнього кадетського корпусу у ПолтавіСуспільне Полтава

Будівля колишнього кадетського корпусу у Полтаві

Але 2019 року Полтавська міська рада передала будівлю на баланс Державної судової адміністрації. Її планують відреставрувати за державні гроші. Та поки будівельні роботи не почали.

На реставраційні роботи необхідно 300 мільйонів гривень, каже голова Державної судової адміністрації Зіновій Холоднюк. Будівлю хочуть ввести в експлуатацію 2022-2023 року.

2. Спорткомплекс у мікрорайоні Авіамістечко

Будівництво спорткомплексу почалося 13 років тому – в 2007 році. Його зводять, аби влаштовувати там спортивні змагання з плавання: обласні, всеукраїнські та міжнародні.

За всю історію зведення спорткомплексу роботи виконували 4 підрядні організації. Окрім підрядників, змінював спорткомплекс і балансоутримувачів: область передала об’єкт місту – місто повернуло його області.

Спорткомплекс у мікрорайоні Авіамістечко, що у Полтавіpoltava.to

Спорткомплекс у мікрорайоні Авіамістечко, що у Полтаві

За 13 років на будівництво витратили 83 мільйони гривень. Але потрібно ще 100 мільйонів, розповіла фахівчиня обласного Департаменту будівництва Оксана Ярмак.

Завершуватиме будівництво компанія "Марк Строй", яка виграла тендер. Здати об’єкт підрядник мав би до кінця 2020 року. Зробити це не встигне, бо в обласному бюджеті на завершення будівництва немає грошей.

"Ми подавали запит до Міністерства молоді та спорту, щоб спрямували гроші як субвенцію на розвиток спортивної інфраструктури. 70 мільйонів просила обласна адміністрація, але досі нічого немає. Прогнозувати кінцеві терміни завершення будівництва я не можу, бо є технологічні процеси. Чим пізніше ми даємо гроші та гарантії, тим більше затягується будівництво", − розповіла фахівчиня обласного Департаменту будівництва Оксана Ярмак.

Будівництво бесейну в спорткомплексіСуспільне Полтава

Будівництво бесейну в спорткомплексі

Загалом будівництво та облаштування спорткомплексу обійдеться в 183 мільйони гривень.

3. Міжнародний аеропорт Полтава

Зведення аеропорту почалося ще в 1923 році. В 1924 році основні будівельні роботи виконали. Тоді ж здійснили перший пробний рейс. 1931 року створили авіабазу сільського та лісничого господарства, яка тоді називалася "Сільгоспавіація". Надалі аеропорт функціонував і як військовий, і як цивільний.

В 1975 році збудували злітно-посадкову смугу довжиною 2000 метрів. В 1984 році звели аеровокзал на 400 пасажирів. З аеропорту виконувалися регулярні рейси до Москви, Києва, Сімферополя, Львова, Донецька, Архангельська, Ленінграда, Єревана, Мінська. В 1990 році з аеропорту відправили 145 тисяч пасажирів, 79 тонн пошти і 3717 тонн вантажу.

Міжнародний аеропорт "Полтава"aeroport.poltava.ua

Міжнародний аеропорт "Полтава"

З 1991 року кількість авіаперевезень зменшилась. Це пов’язано з погіршенням економічного становища держави. З 1998 року аеропорт припинив приймати регулярні рейси.

У січні 2017 року Полтавська обласна рада затвердила програму розвитку та підтримки аеропорту "Полтава" на 2017-2020 роки. Обсяг фінансування – 351 мільйон гривень.

Впродовж 2017-2019 років з обласного бюджету витратили 78 мільйон гривень. На ці гроші провели капітальний ремонт аеровокзалу, поточний ремонт злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки та перону, придбали спецтехніку.

2018 року полтавський аеропорт прийняв перший пасажирський рейс після проведення реконструкції. В 2019 відправив перший міжнародний рейс в Єгипет.

Працював полтавський аеропорт недовго. В тому ж 2018 його закрили через невідповідність злітно-посадкових смуг для приймання міжнародних літаків. Авіаперевізники відмовилися від співпраці з полтавським аеропортом. А злітно-посадкові смуги закрили на реконструкцію.

Злітково-посадкова смуга аеропорту "Полтава"eimg.pravda.com

Злітково-посадкова смуга аеропорту "Полтава"

Аеропорт нині не працює. Водночас обласна влада веде переговори з Кабміном, аби отримати державну субвенцію в рамках програми розвитку аеропортів. Щоб виконати реконструкцію злітно-посадкових смуг та відновити роботу аеропорту треба 350-400 мільйонів гривень, повідомляють в Полтавській ОДА. Однак, спершу для цього потрібно розробити проєкт реконструкції, якого поки немає.

Отже, коли міжнародний аеропорт "Полтава" повноцінно запрацює – невідомо. Наразі деякі його приміщення здають в оренду, а на території об’єкту відбуваються навчання пілотів.

4. Полтавський тубдиспансер

Будівництво нового протитуберкульозного диспансеру триває більше як 25 років. Розпочалося воно в 1993 році. Зводити будівлю почали, бо у Полтаві не було єдиного медцентру для хворих на туберкульоз. Відділення з пацієнтами були розкидані по всьому місту.

Полтавський обласний тубдиспансерpoltava.to

Полтавський обласний тубдиспансер

Будівництво розподілили на 3 черги через обмежене фінансування. Поліклініка для дорослих та дітей, бактеріологічна лабораторія – це перша черга. Її здали в експлуатацію у 2004. Друга черга – це господарчий комплекс зі знезаражувальною установкою. Його завершили будувати у 2011 році.

Третя черга – діагностичний центр, палатні блоки, їдальня. Будівництво мали закінчити ще 2013 року. Але і в 2020 протитуберкульозний диспансер стоїть недобудований.

Інформація щодо витрачених грошей на зведення тубдиспансеру до 2003 року – відсутня. За період з 2003 та 2017 рік витратили 198 мільйонів. Роботи виконували 12 підрядних організацій.

На третю чергу будівництву треба витратити ще 308 мільйонів. ТОВ "Доломіт" перемогло в оголошеному тендері. Кінцевий термін виконання робіт – 30 червня 2020.

Полтавський обласний тубдиспансерpoltava.to

Полтавський обласний тубдиспансер

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов в лютому 2020 року сказав, що протитуберкульозний диспансер добудують до 1 липня 2020 року.

"Тубдиспансер ми цього року добудуємо. Він буде завершений та буде експлуатуватися. Влітку він буде вже відкритий",говорив Олег Синєгубов.

Президент України Володимир Зеленський у березні 2020 приїхав до Полтави. Тоді він теж назвав кінцевий термін будівництва протитуберкульозного диспансеру:

"Голова обласної державної адміністрації мені сказав про цю проблему. Сказав, що це довгобуд. І пообіцяв, що не ще через 20 років, а саме у 2020 році, до кінця 2020 року завершиться будівництво", – говорив Володимир Зеленський.

Нині будівництво триває.

5. Полтавська обласна філармонія

Полтавську філармонію заснували 1943 року. Але будівлю, в якій працюють та виступають музиканти, звели ще у 1856 році. Тоді це була хоральна синагога. Її закрили в 1918 році. Далі в будівлі функціонував робітничий клуб, потім – Будинок культури профкомів, нині – філармонія.

Полтавська обласна філармоніяСуспільне Полтава

Полтавська обласна філармонія

Будівля, де базується філармонія тричі горіла: 1911, 1943 та 2009 року. Коли востаннє зайнялося, будівля зазнала значних пошкоджень. Пожежа трапилася через застарілу електромережу. Вогонь знищив покрівлю, глядацьку залу, кімнати для репетицій. Актори готувались до концертів в інших будівлях, наприклад в обласному театрі, та продовжували гастролювати.

І лише 2016 року в згорілій будівлі філармонії розпочали реставрацію. Роботи виконували 2 підрядні організації, було оголошено 4 тендери.

Тендери на реконструкцію Полтавської обласної філармонії. ГрафікаСуспільне Полтава

Тендери на реконструкцію Полтавської обласної філармонії. Графіка

  1. 2016 рік: "ВІ. АЙ. ПІ. БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" – 37 мільйонів гривень – договір розірвали, бо підрядник не вкладався у графіки будівництва.
  2. 2018 рік: "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА"СЕН" – 47,9 мільйона гривень.
  3. 2018 рік: "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА"СЕН" – 17,3 мільйона гривень (додаткові роботи).
  4. 2019 рік: "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА"СЕН" – 6,6 мільйона гривень (додаткові роботи).

Відтак, реконструкція будівлі обласної філармонії коштуватиме майже 72 мільйони гривень. Нині витратили 22 мільйони – вони з обласного бюджету.

Вже відреставрували половину кімнат. Деякі колективи повернулися до рідного приміщення, деякі – і далі репетирують в орендованих. Але в липні 2020 року роботи призупинили, бо грошей на реставрацію в бюджеті області немає. Так само немає їх і в Державному фонді регіонального розвитку, хоча на них розраховували в Департаменті будівництва.

Роботи в полтавській обласній філармоніїUA Полтава

Роботи в полтавській обласній філармонії

Фахівчиня обласного Департаменту будівництва Оксана Ярмак розповіла: "Проєкт пройшов на регіональному рівні. А потім з’явився COVID-19 і виникли проблеми з фінансуванням. Цього року ми планували зробити будмонтаж, утеплити будівлю, завершити роботи всередині. А наступного року б закупляли обладнання".

Відновлять будівельні роботи не раніше 2021 року. А завершити реставрацію будівлі обласної філармонії зможуть до 2022, припускають в Департаменті будівництва.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди