Хакери з КНДР намагалися зірвати військові навчання між США та Сеула

Хакери з КНДР намагалися зірвати військові навчання між США та Сеула

Хакер
Хакер. Ілюстративне фото: Getty Images

Хакери з КНДР провели кібероперацію проти спільних американо-південнокорейських військових навчань, запланованих на цей тиждень.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на південнокорейську поліцію.

Хакери, ймовірно, пов’язані із північнокорейською групою, яку дослідники називають Kimsuky. Злам вони організували за допомогою електронних листів південнокорейським підрядникам, які виконували роботу для спільного центру воєнних симуляцій США та Південної Кореї. У поліції заявили, що військова інформація не була викрадена.

За словами дослідників, хакери Kimsuky вже давно використовують електронні листи для цільового фішингу, які обманом змушують цілі повідомляти паролі, натискати на вкладення або посилання, які завантажують зловмисне програмне забезпечення.

Зазначається, що поліція Південної Кореї та військові США провели спільне розслідування та виявили, що IP-адреса, використана під час спроби злому, збігається з адресою, ідентифікованою під час злому оператора ядерного реактора Південної Кореї у 2014 році.

Збройні сили Південної Кореї та США 21 серпня розпочнуть 11-денні літні навчання Ulchi Freedom Guardian, щоб покращити свою здатність реагувати на нові ядерні та ракетні загрози Північної Кореї.

На початок