На фронті загинув 31-річний захисник з Хмельниччини Олексій Корепанов

На фронті загинув 31-річний захисник з Хмельниччини Олексій Корепанов

На фронті загинув 31-річний захисник з Хмельниччини Олексій Корепанов
Загиблий воїн Олексій Корепанов, мешканець Ярмолинець . Фото:Facebook/ Ярмолинецька селищна рада

Сумна звістка з фронту надійшла до Ярмолинецької селищної громади, що на Хмельниччині. На фронті загинув мешканець громади, 31-річний солдат Олексій Корепанов, повідомили у Ярмолинецькій селищній раді.

За їхньою інформацією, старший солдат Олексій Корепанов загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку ще 10 червня — він потрапив під ворожий обстріл. Впізнання останків воїна відбулося у серпні, тоді ж була підтверджена і його загибель.

"До повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Олексій разом з дружиною Уляною проживав у Ярмолинцях. Уляна була корінною ярмолинчанкою, тож і для Олексія Ярмолинеччина стала рідною. Тут його застала страшна звістка про наступ Росії на суверенну Україну на світанку 24 лютого 2022 року. Рішення стати у лави оборонців чоловік ухвалив відразу і, не чекаючи повістки, сам прийшов у військкомат", — йдеться у дописі Ярмолинецької громади у Facebook.

Церемонія прощання із загиблим Олексієм Корепановим відбудеться сьогодні, 18 серпня, о 15:00 на центральній площі Ярмолинець, повідомляють у селищній раді. Поховають захисника на місцевому кладовищі.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок