Спортсмени з Полтавщини здобули нагороди на чемпіонаті з легкоатлетики

Спортсмени з Полтавщини здобули нагороди на чемпіонаті з легкоатлетики Суспільне Полтава

Двоє спортсменів з Полтавщини стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. Змагання стартували сьогодні в Луцьку, повідомив Суспільному тренер полтавської команди Сергій Чепіжний.

Срібну медаль зі стрибків у довжину виборола Олександра Нестеренко із Лубен. Спортсменка показала результат 5,81 метр. Ще один наш земляк, полтавець Роман Бондаренко здобув «бронзу» з бігу на 5 кілометрів. Він фінішував третім із часом 16 хвилин 25 секунд.

Збірну Полтавщини на цих змаганнях представляють дев’ятеро атлетів з обласного центру, Лубен та Кременчука. А всього на чемпіонаті України беруть участь понад 400 спортсменів. Змагання триватимуть два дні. За їх підсумками сформують юніорську збірну України, яка поїде на Чемпіонат серед Балканських країн. Його проведуть у вересні в Туреччині.