ПСЖ зіграє в півфіналі Ліги чемпіонів вперше за 25 років

ПСЖ зіграє в півфіналі Ліги чемпіонів вперше за 25 років Associated Press

Парижани програвали протягом 90-та хвилин, й вирішальні два голи забили перед самим фінальним свистком.

12 серпня на стадіоні "Да Луш" в Лісабоні французький ПСЖ переміг італійську "Аталанту" 2:1 у матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Бергамаски відкрили рахунок на 27-й хвилині: півзахисник Маріо Пашалич лівою ногою точно пробив у дев'ятку воріт суперника.

Після пропущеного м'яча паризька команда поринула в атаку, змушуючи "Аталанту" сісти на свою половину поля. Низку гострих моментів мав Неймар, однак бразильця щоразу підводила реалізація. Шанс забити мав і Мбаппе, який вийшов на заміну в другому таймі, але надійно реагував захист опонентів. Тож до 90-ї хвилини італійці вели в рахунку. А вже на останній хвилині основного часу після неточного удару Неймара м'яч опинився в Маркіньйоса, який пробив у сітку воріт. Вже на третій компенсованій хвилині французи вийшли вперед: Неймар віддав на Кіліана Мбаппе, а той перепасував на Чупо-Мотінга, який став автором переможного м'яча, 2:1, і ПСЖ в півфіналі турніру.

Востаннє парижани грали в Ліги чемпіонів 25 років тому, але також варто зазначити, що клуб лише вдруге в своїй 50-річній історії досягнув цього етапу змагань. У 1/2 фіналу 18 серпня підопічні Томаса Тухеля поборються за путівку на вирішальний матч турніру з переможцем пари РБ "Лейпціг"-"Атлетіко" (13 серпня).

• Починаючи зі стадії 1/4 фіналу (Фінал восьми) поєдинки Ліги чемпіонів гратимуть без матчу-відповіді в португальському Лісабоні. Фінал, який було перенесено зі Стамбула через пандемію коронавірусу, відбудеться 23 серпня на стадіоні "Да Луж".
  • У інших чвертьфіналах зустрінуться РБ "Лейпціг" з "Атлетіко" (13 серпня), "Барселона" з "Баварією" (14 серпня) та "Манчестер Сіті" з "Ліоном" (15 серпня).
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start