Кім Чен Ин наказав "різко збільшити" виробництво ракет у КНДР

Кім Чен Ин наказав "різко збільшити" виробництво ракет у КНДР

Кім Чен Ин
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин відвідує військовий завод 11-12 серпня. Фото: KCNA через Associated Press

Лідер КНДР Кім Чен Ин закликав до "різкого збільшення" потужностей країни з виробництва ракет.

Про це повідомляє Yonhap з посиланням на північнокорейське Центральне інформагентство KCNA.

Кім зробив це зауваження під час дводенного візиту 11-12 серпня на основні заводи, які виробляють стратегічні ракети, ракетні установки та іншу військову зброю.

Він поставив важливе завдання різко збільшити наявні потужності з виробництва ракет, щоб "масово виробляти ракети відповідно до системи розширених і посилених підрозділів фронту і ракетних підрозділів і оперативних планів".

Кім наголосив, що Народна армія Північної Кореї повинна бути оснащена "переважаючою військовою силою" для того, щоб "впоратися з будь-якою війною в будь-який момент, щоб не дати ворогам наважитися використати свої збройні сили, і обов’язково знищити їх, якщо вони почнуть атаку".

Під час свого візиту на фабрику, що виробляє транспортно-монтажно-пускові установки для тактичних ракет (TEL), Кім закликав до виробництва "сучасніших і високоефективніших TEL, які значною мірою сприятимуть ідеальній підготовці армії до війни".

Лідер КНДР Кім Чен Ин закликав військове керівництво країни готуватися до війни і проводити військові навчання з використанням новітньої зброї та обладнання країни, щоб тримати свої сили готовими до бою.

На початок