У Хмельницькому пройшла традиційна акція на підтримку полонених

У Хмельницькому пройшла традиційна акція на підтримку полонених

У Хмельницькому пройшла традиційна акція на підтримку полонених
Фото: Суспільне Хмельницький

Понад тридцять жителів обласного центру, Хмельницького та Шепетівського районів вийшли сьогодні на щотижневу акцію "Поверніть Героїв додому" в Хмельницькому.

Про це Суспільному розповіла її координаторка Леся Стебло. Цими вихідними, за її словами, акція на підтримку українців, які перебувають у російському полоні, відбудеться і в польському Кракові.

"Вкотре дякую вам за вашу незламність, за вашу силу, за вашу волю", — каже Леся Стебло.

Так, координаторка акції "Поверніть Героїв додому" звертається до тих, хто прийшов підтримати українців, які перебувають у російському полоні.

"Робимо це, в першу чергу, для тих військовополонених, які повернуться. Ми підтримуємо родини, тих, хто чекає, бо для них це дуже важливо",— додає Леся Стебло.

Учасники мирної акції тримають у руках портрети військовополонених та українську символіку, щоб привернути увагу суспільства.
Учасники мирної акції тримають у руках портрети військовополонених та українську символіку, щоб привернути увагу суспільства. Фото: Суспільне Хмельницький

За її словами, акція "Поверніть Героїв додому", відбувається в Хмельницькому щоп’ятниці від 19 серпня 2022 року. З нею минулого тижня хмельничани їздили і до Одеси. Серед них — мати полоненого "азовця" Тетяна.

"Коли ти сидиш у чотирьох стінах, і про ці проблеми, що ти чекаєш, і немає звісточки, то зустрітися з такими самими, як ти, це – дуже важливо. І підтримати один одного. І сказати світу про свою проблему", — каже Тетяна.

Цими вихідними акцію "Поверніть Героїв додому" хмельничани організують у польському Кракові, розповіла одна з її учасниць, яка чекає з полону нареченого, Таїса.

"Ми хочемо закликати людей з-за кордону, з інших країн світу, щоб разом із нами боролися, щоб нам допомагали, щоб вони розуміли, що таке війна, з чим зараз стикається Україна і родини", — говорить жінка.

Із акцією до Польщі, за словами Таїси, хмельничани поїдуть втретє. Долучаться до них і родини з Київщини.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок