Віталій Мандзин ризикує пропустити літню біатлонну шоу-гонку у Вісбадені через травму: що сталося

Віталій Мандзин ризикує пропустити літню біатлонну шоу-гонку у Вісбадені через травму: що сталося

Ексклюзивно
Віталій Мандзин ризикує пропустити літню біатлонну шоу-гонку у Вісбадені через травму: що сталося
Віталій Мандзин. Фото: Biathlon.com.ua

Під час підготовки до сезону біатлоніст злетів з траси.

Український біатлоніст Віталій Мандзин ризикує пропустити літню біатлонну шоу-гонку, яка пройде в німецькому Вісбадені. Про це розповів сам спортсмен в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт.

Мандзин розпочав підготовку до нового сезону у складі основної команди "А". При цьому один з етапів підготовчої програми - в італійській Пасо Лавацці - 20-річний біатлоніст пропустив: разом з лідером чоловічої збірної Дмитром Підручним він взяв участь у престижному літньому фестивалі з біатлону BLINK.

Після виступу на літньому фестивалі Мандзин з Підручним залишилися у Норвегії для підготовки у шоу-гонці у Вісбадені. Однак її 20-річний біатлоніст ризикує пропустити.

Мандзин на своїй сторінці в Instagram виклав сторіз - на фото зображено, як йому надають медичну допомогу. На його нозі було видно сліди забою, тоді як лікар накладав шви на місця ран.

В ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт Мандзин пояснив, що саме сталося з ним. Під час проходження траси на тренуванні його лижеролер зарився, внаслідок чого він злетів з неї та впав. Внаслідок падіння біатлоністу наклали шість швів.

Окрім накладених швів, Мандзин повідомив, що має проблему зі згинанням ноги. Саме через це він може не виступити у Вісбадені.

Шоу-гонка City Biathlon Wiesbaden відбудеться у неділю, 13 серпня. Мандзин заявлений на участь у дебютному юнацькому одиночному міксті, його партнеркою по гонці мала стати німкеня Емі Данкель.

Що відомо

  • Окрім Мандзина, на шоу-гонці у Вісбадені мають виступити ще два українські біатлоністи - Дмитро Підручний та Юлія Джима.
  • Головним стартом літньої частини сезону у біатлоні є чемпіонат світу. Він пройде з 24 до 27 серпня у словацькому Брезно-Осрблі.
  • Мандзин у сезоні 2022/23 дебютував у складі збірної України на рівні Кубка світу. Він пробіг спринтерські гонки у Гохфільцені та Ансі, але до залікової зони не потрапляв.
  • Також у сезоні 2022/23 Мандзин здобув "бронзу" юніорського чемпіонату Європи з біатлону - у складі змішаної естафети. Крім цього, він вигравав "срібло" у чоловічій естафеті та "бронзу" у гонці переслідування на етапах Юніорського Кубка IBU.
На початок